Jude Law bude opäť otcom! Prečítaj si, kto mu porodí dieťa tentokrát!

Zdieľať
Jude Law
Actor Jude Law laughs during a press conference for "Dom Hemingway" at the 2013 Toronto International Film Festival in Toronto on Monday, Sept. 9, 2013. (AP Photo/The Canadian Press, Galit Rodan)

Anglický herec a režisér čaká svojho piateho potomka s expriateľkou Catherine Harding. Dieťa by sa malo narodiť na jar.

Informácie potvrdil aj hovorca herca pre magazín US Weekly: „Môžem potvrdiť, že Judeovi Lawovi a Catherine Harding sa má na jar narodiť dieťa. Napriek tomu, že už netvoria pár, zhodli sa na tom, že ho budú vychovávať spoločne. Keďže to však považujú za súkromnú vec, iné vyjadrenia ako toto už robiť nebudú. Žiadam vás preto, aby ste rešpektovali súkromie oboch zúčastnených strán a ich rodín.“

Jude Law
English actor Jude Law, poses before the Peace One Day gala in Monaco, Thursday, May 22, 2014. (AP Photo/Claude Paris)

Rodák z Londýna sa tak môže tešiť na svojho piateho potomka, ktorého bude mať s treťou partnerkou. Dvoch synov a dcérku má zo svojho prvého manželstva so Sadie Frosta druhé dievčatko mu porodila modelka Samantha Burke. V minulosti herec randil a bol zasnúbený aj s herečkou Siennou Miller. Po dvoch rokoch od zasnúbenia sa však rozišli. Po rozchode s Burke sa opäť dali na nejaký čas dokopy. Jeho poslednom známou priateľkou bola práve Harding.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom