Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Karavan z roku 1953 po desaťročiach otvorili. Neuveríte, ako vyzeral jeho interiér

Bus.jpg
10
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
imgur.com
reklama:
reklama:

Život v päťdesiatych rokoch bol naozaj veľmi štýlový. Svedčí o tom predsa aj fakt, že v dnešnej dobe je všetko retro opäť „IN“. Pozrite sa, ako vyzeral tento karavan, keď ho ľudia otvorili po desaťročiach. 

V roku 1953 si jeden americký párik kúpil tento karavan. Určitú chvíľu ho aj využívali, netrvalo to však dlho. Ďalšie desaťročia už zostal nevyužitý a bez povšimnutia. Až po prelome tisícročia sa našiel niekto, kto bol ochotný sa ho ujať.

Bus.jpg
imgur.com

Tento originálny retro karavan si to naozaj zaslúžil. Človek by v tomto momente však čakal v karavane hotovú sodomu gomoru. Však predsa, po takom dlhom čase to tam muselo vyzerať strašne. Opak bol však pravdou. Nejaká háveď alebo pleseň? Vôbec nie.

Karavan .jpg
Foto: www.imgur.com

Tento karavan bol stále v originálnom nepoškodenom stave so svojím pôvodným vybavením. Dokonca aj staré záclony vyzerali ešte k svetu, akurát že ich bolo treba oprať a zbaviť ich tak zápachu z vydýchaného vzduchu. Aj elektrický systém bol stále v poriadku. Steny sú úplne rustikálne s obkladom z brezy. Tie tiež prežili v čase nepoškodené.

Karavan 1.jpg
imgur.com
Karavan 2.jpg
imgur.com

Dom na kolieskach je dokonale vybavený. Samozrejmosťou je aj kuchyňa s plynovým sporákom. Kúpeľňa nesmie chýbať v mobilnom živote, pretože nakoniec bol postavený aj tento druh karavanu, aby majiteľovi umožnil mať tu trvalé bývanie.

Karavan 3.jpg
Foto: www.imgur.com
Karavan 4.jpg
imgur.com

Čerešničkou na luxusnom karavane je určite vanička. Áno, správne ste prečítali, vaňa v karavane. Po ukľudňujúcom kúpeli sa majiteľ môže vyspať na pohodlnej posteli. Tie sú tam dokonca až dve. Celý karavan, ktorý váži 3,5 tony, potreboval nový náter, pneumatiky a dôkladné upratanie. Dnes vyžaruje opäť ako pred 60 rokmi.

Karavan 5.jpg
Foto: www.imgur.com
Karavan 6.jpg
imgur.com

Kupujúci naozaj vyhral „jackpot“. Cestovanie v takom štýlovom časovom karavane musí byť naozaj fantastické. A peniaze za hotel môžu byť takto v budúcnosti ušetrené. Čo poviete? Prijali by ste tiež takýto exkluzívny kúsok?

Karavan 7.jpg
imgur.com
Karavan 8.jpg
imgur.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 8. januára 2018Zdroj www.genialetricks.de © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: