Kariéra herca zo seriálu V siedmom nebi, ktorý údajne zneužíval deti, sa rúca!

Zdieľať
stephen collins tit

Herca vystrihli z epizódy seriálu Škandál (2012), prišiel o úlohu v pripravovanom pokračovaní komédie Macík (2012) a stanica Up TV stiahla z vysielania reprízy seriálu V siedmom nebi (1996 – 2007), v ktorom sa Collins preslávil.

Škandál údajného zneužívania detí americkým hercom Stephenom Collinsom, ktorý je známy predovšetkým ako kňaz a otec Eric Camden zo seriálu V siedmom nebi (1996 – 2007), sa už negatívne podpísal na jeho kariére.

Predstavitelia televízie ABC informovali, že Collinsa vystrihli z pripravovanej epizódy štvrtej sezóny seriálu Škandál (2012), v ktorom sa 67-ročný herec už raz objavil. V jednom z dielov druhej série stvárnil moderátora Reeda Wallacea. Collins taktiež prišiel o úlohu v pripravovanom pokračovaní komédie Macík (2012). Tvorcovia snímky však neprezradili, akú postavu mal Collins stvárniť a ani to, či už sa zúčastnil na nakrúcaní. Stanica Up TV zas po prevalení sa škandálu stiahla z vysielania reprízy spomínaného seriálu V siedmom nebi a magazín The Wrap informoval, že Collins rezignoval na svoj post v odborovej organizácii Screen Actors Guild-American Federation of Television and Radio Artists (SAG-AFTRA).

TV NEW SEASON CW
Stephen Collins, "7th Heaven" star, is interviewed as he arrive for the announcement of the CW Network premiere fall schedule in New York, Thursday May 18, 2006. (AP Photo/Bebeto Matthews)

Collins sa k zneužívaniu maloletých osôb priznal na nahrávke, ktorú bez jeho vedomia vytvorila jeho manželka, herečka Faye Grant počas spoločných návštev manželskej poradne v roku 2012. Grant, s ktorou sa herec v súčasnosti rozvádza, to podľa portálu TMZ poradil právnik. Collins sa na nahrávke priznal k incidentom s tromi dievčatami vo veku od jedenásť do trinásť rokov. Jednou z nich mala byť príbuzná jeho prvej manželky Marjorie Weinman, ďalšou dcéra jeho susedov v Los Angeles a tretia pochádzala z New Yorku. Polícia prípad vyšetruje ako nevhodný sexuálny kontakt s neplnoletými osobami.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom