Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Kariéra herca zo seriálu V siedmom nebi, ktorý údajne zneužíval deti, sa rúca!

stephen collins tit
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Herca vystrihli z epizódy seriálu Škandál (2012), prišiel o úlohu v pripravovanom pokračovaní komédie Macík (2012) a stanica Up TV stiahla z vysielania reprízy seriálu V siedmom nebi (1996 – 2007), v ktorom sa Collins preslávil.

Škandál údajného zneužívania detí americkým hercom Stephenom Collinsom, ktorý je známy predovšetkým ako kňaz a otec Eric Camden zo seriálu V siedmom nebi (1996 – 2007), sa už negatívne podpísal na jeho kariére.

Predstavitelia televízie ABC informovali, že Collinsa vystrihli z pripravovanej epizódy štvrtej sezóny seriálu Škandál (2012), v ktorom sa 67-ročný herec už raz objavil. V jednom z dielov druhej série stvárnil moderátora Reeda Wallacea. Collins taktiež prišiel o úlohu v pripravovanom pokračovaní komédie Macík (2012). Tvorcovia snímky však neprezradili, akú postavu mal Collins stvárniť a ani to, či už sa zúčastnil na nakrúcaní. Stanica Up TV zas po prevalení sa škandálu stiahla z vysielania reprízy spomínaného seriálu V siedmom nebi a magazín The Wrap informoval, že Collins rezignoval na svoj post v odborovej organizácii Screen Actors Guild-American Federation of Television and Radio Artists (SAG-AFTRA).

TV NEW SEASON CW

Collins sa k zneužívaniu maloletých osôb priznal na nahrávke, ktorú bez jeho vedomia vytvorila jeho manželka, herečka Faye Grant počas spoločných návštev manželskej poradne v roku 2012. Grant, s ktorou sa herec v súčasnosti rozvádza, to podľa portálu TMZ poradil právnik. Collins sa na nahrávke priznal k incidentom s tromi dievčatami vo veku od jedenásť do trinásť rokov. Jednou z nich mala byť príbuzná jeho prvej manželky Marjorie Weinman, ďalšou dcéra jeho susedov v Los Angeles a tretia pochádzala z New Yorku. Polícia prípad vyšetruje ako nevhodný sexuálny kontakt s neplnoletými osobami.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 9. októbra 2014Zdroj SITA, © SITA 2014, SITA/AP
reklama:
reklama:
reklama: