Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Keď sa láska podarí, môže to vyzerať aj takto. Zamilovaný pár v pokročilom veku si dal neobyčajný dar k výročiu!

elderly-couple-together-since-1952-1
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.boredpanda.com
reklama:
reklama:

Niekomu zmysel pre humor nechýba ani v pokročilom veku. Vie si spraviť srandu sám zo seba a každý deň si naplno užíva. Humor je totiž korením života a bez neho sa vysokého veku dožiješ len veľmi ťažko. Netreba brať všetko až tak vážne a život bude o čosi jednoduchší. Svoje by o tom vedeli rozprávať aj títo stále šťastne zamilovaní dôchodcovia, ktorí si na počesť svojho výročia vyrobili zaujímavé tričká – resp. dresy. A nie hociaké. 

Na počesť svojho výročia si dali vyrobiť tieto unikátne baseballové dresy s nadpisom „Together since 1952″ – “ Spolu od roku 1952″

http://www.boredpanda.com/elderly-couple-together-since-1952-jersey/
www.boredpanda.comFoto: www.boredpanda.com

Nikdy nie je neskoro na to, aby sme ukázali niekomu, ako veľmi nám na ňom záleží. Najkrajšie spomienky predsa vznikajú práve vtedy, keď robíme niečo neobvyklé, presne ako v tomto prípade. Načerpaj inšpiráciu k tomu, aby si aj ty spravil niečo výnimočné, čo si budeš ešte dlho pamätať.

Neostali len pri jednom type tričiek. Vytvorili si ešte jeden, tento ťa veľmi dobre pobaví.  „V prípade straty, vrátiť Jan“ a druhé tričko s nápisom “ I am Jan“

http://www.boredpanda.com/elderly-couple-together-since-1952-jersey/
www.boredpanda.comFoto: www.boredpanda.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 20. augusta 2015
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: