Kelso a Jackie zo seriálu Tie roky sedemdesiate sú zasnúbení! Ashton Kutcher požiadal Milu Kunis o ruku!

Zdieľať
Mila Kunis, Ashton Kutcher
Actress Mila Kunis, left, and Ashton Kutcher, right sit courtside together at the NBA basketball game between the Phoenix Suns and Los Angeles Lakers on Tuesday, Feb. 12, 2013, in Los Angeles. (AP Photo/Danny Moloshok) SITA/AP

Na správy, ktoré ako prvý zverejnil portál E! Online, však zatiaľ nereagoval ani jeden z hovorcov dvojice. 

Americký herecký pár Mila Kunis a Ashton Kutcher sa vraj zasnúbil. Dvojica, ktorá sa preslávila vďaka komediálnemu seriálu Tie roky sedemdesiate… (1998 – 2006), kde stvárnili Jackie Burkhart a Michaela Kelsa, posunula dlhoročné priateľstvo na novú úroveň v apríli 2012, po tom, ako sa Kutcher koncom roka 2011 po šiestich rokoch manželstva rozišiel s Demi Moore.

Ashton Kutchar, Mila Kunis
Ashton Kutchar, right, and Mila Kunis walk along the sideline before the NFL football game between the Pittsburgh Steelers and the Chicago Bears at Heinz Field on Sunday, Sept. 22, 2013, in Pittsburgh. (AP Photo/Keith Srakocic)

„Je to úžasné,“ povedal v novembri 2012 na adresu vzťahu bývalých hereckých kolegov Kurtwood Smith, ktorý v seriáli stvárňoval Reda Formana. „Obaja sú skvelí a som z nich veľmi šťastný. Možno by sa mali vziať. Všetci by sme im išli na svadbu, ktorá by bola našim stretnutím po rokoch. Bolo by to ako reality šou,“ zažartoval si vtedy 70-ročný Smith.

Ich zasnúbenie magazínom People a Us Weekly potvrdilo viacero blízkych zdrojov. Na správy, ktoré ako prvý zverejnil portál E! Online, však zatiaľ nereagoval ani jeden z hovorcov dvojice.  Tridsaťročná Kunis sa vo štvrtok ukázala na nákupoch s mamou s diamantovým prsteňom, čím nepriamo potvrdila dlhotrvajúce špekulácie o tom, že s Kutcherom už čoskoro smerujú pred oltár.

Mila Kunis, Ashton Kutcher
Actors Mila Kunis and Ashton Kutcher talk prior to the Los Angeles Lakers' NBA basketball game against the Utah Jazz, Friday, Jan. 3, 2014, in Los Angeles. (AP Photo/Mark J. Terrill)

„Ashton a Mila sa už dlhšie zhovárajú o manželstve,“ povedal magazínu People zdroj ešte v decembri s tým, že sú spolu nesmierne šťastní. Tridsaťšesťročný Kutcher pritom len v novembri 2013 definitívne uzavrel rozvod s Demi Moore, s ktorou sa zosobášil v septembri 2005 a v novembri 2011 po správach o jeho nevere oznámili rozchod.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom