Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Končí Denisa TV s Youtube? Naozaj sa rozhodla skoncovať s natáčaním?

Https://www.youtube.com/channel/UCCIa1LVjsxYLQnBa_s2GNJA
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Ako to už v živote chodí, ľudia prichádzajú, no ľudia aj odchádzajú. Každý koniec prináša niečo nové. Rovnako je to aj na Youtube, kde sa objavujú noví a noví tvorcovia, či už obľúbení alebo menej obľúbení. Niekedy sa však Youtuberi musia popasovať s ťažkým rozhodnutím a svojich verných fanúšikov opustiť. Nedávno sa na legendárnom a všetkými „milovanom“ kanáli DenisaTV objavilo nové video, v ktorom mladá Youtuberka oznamuje, že na Youtube končí. Je to naozaj pravda? Naozaj by mladé dievča urobilo radosť toľkým ľuďom?

Https://www.youtube.com/watch?v=bFiWCZk0YO0
Foto: www.imgur.com

Po pol minútovom úvode sa DenisaTV, sediaca pred televíziou, rozhodne vyspovedať svojím verným fanúšikom. Pýtate sa, prečo sa rozhodla skoncovať s natáčaním videí? Dôvod je veľmi prostý. Našla si prácu svojich snov!

Https://www.youtube.com/watch?v=bFiWCZk0YO0
Foto: www.imgur.com

Áno je to tak, Denisa sa rozhodla, že pôjde miesto rozsievania utrpenia na Youtube pracovať radšej do lesa. Na videu ukáže aj náradie, ktoré bude pri práci údajne potrebovať. Dokonca sa jej podarilo jednotlivé nástroje aj pomenovať.

Je to ale naozaj pravda? Chce nás DenisaTV vo vedení s jej tatkom naozaj potešiť? To pochybujeme. Denisa aj po niekoľkých dňoch naďalej vydáva videá, ktoré zbierajú jeden dislike za druhým. A možno len mladé dievča zistilo, že v lese taktiež nebola veľmi obľúbená.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Daniel MičkoDátum 23. novembra 2017Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: