Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

DenisaTV a jej reakcia na Duklocka alebo ako niekomu cielene pošpiniť meno

Denisatv.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Možno ste už počuli o Youtuberke DenisaTV, ktorej meno sa vo veľkej miere skloňovalo najmä vďaka videu, na ktorom topila vlastného psa. Samozrejme, podľa slov jej otca šlo čisto o digitálny trik a pes si kúpeľ s plaveckými okuliarmi na hlave užil. Každý si však na to spraví svoj názor a určite pochopí, kde je pravda. DenisaTV je však späť s ďalšou perlou!

Jej nové video s názvom ŠOK – SPROSTÝ YOUTUBER DUKLOCK SKONČÍ NA YOUTUBE nie je ani tak reakcia na Duklocka, ale skôr návod, ako niekomu cielene pošpiniť meno. O čo vlastne v tejto „kauze“ ide? Duklock prednedávnom vydal video, v ktorom hovorí o nových Youtube pravidlách, ktoré obmedzujú reklamu, a teda obmedzujú zárobky Youtuberov. DenisaTV však pasáže z videa vytrhla z kontextu a zneužila vo svoj prospech.

Duklockvsdenisatv.jpg
Foto: www.imgur.com

Ak máme byť konkrétni, tak to je napríklad to, že sa Duklock pýtal svojich divákov, či si má založiť Patreon (finančná podpora od fanúšikov), aby mu mohli posielať peniaze. To, že Duklock je osobne proti Patreonu a že si ho napriek všetkému nezaložil, už vo videu nespomenula. Alebo napríklad to, že musí splácať dlhy? To áno, ale to, že tie dlhy má po nedávno zosnulom otcovi, taktiež vystrihla.

Navyše, pod jej videom môžete nájsť len niekoľko komentárov, ktoré s ňou súhlasia a očierňujú Duklocka. Všetky ostatné boli ihneď vymazané, čo sa dá nazvať jedine ako prísna a cielená cenzúra.

DenisaTV je však ešte dieťa, a preto sa dá pochopiť, že mnohým veciam nerozumie. Na videu totižto očividne číta z papiera pripravený scenár. Otázku, kto jej ho mohol pripraviť, necháme na vás. Žeby skutočný majiteľ kanála DenisaTV?

Nižšie si môžete pozrieť Duklockove pôvodné video, ale aj jeho reakciu na zavádzajúce video od DenisaTV.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Daniel MičkoDátum 29. mája 2017Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: