Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Konečne má džob. Podzámskej po finančných suchotách svitá na lepšie časy. Kto jej pomohol?

Elena Podzámska
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Nečakaný seriálový hit Markízy Sestričky sa čoskoro vráti na obrazovky a s ním aj niekoľko noviniek, na ktoré sa môžu jeho fanúšikovia tešiť. Jednou z nich je aj nová posila tímu, ktorú stvárni herečka Elena Podzámska.

Tá hrala už v niekoľkých markizáckych seriáloch, no potom prišlo obdobie, kedy pre ňu nenašli tvorcovia vhodnú úlohu. Dokonca sa v istom momente svojej kariéry upísala travesty show, s ktorou vystupovala. Časy, kedy musela aj ona pozerať na každé euro sú však zdá sa preč.

Herečka je totiž v seriáli jednou z hlavných postáv druhej série. „Seriál Sestričky som registrovala a celkom ma bavil. Ja už mám skúsenosti z lekárskym prostredím z Ordinácie v ružovej záhrade. Tam som síce nehrala lekárku, ale je mi toto prostredie blízke. Predtým, ako som začala študovať herectvo, som navyše bola rok na medicíne,“ povedala v rozhovore pre Markízu Podzámska. Tá sa novej ponuke potešila, predsalen je samoživiteľka tinédžerky Radky a dobre platenú prácu potrebuje ako soľ. A tou úloha v seriáli Sestričky rozhodne je.

„Bola som veľmi potešená, že ma obsadili do druhej série. Je tu úžasná atmosféra a skvelí ľudia,“ dodala ešte herečka. Seriál sa začne vysielať od septembra a diváci ho uvidia každý utorok. Okrem Podzámskej sa v hlavných úlohách vrátia Kristína Svarinská, Dana Košická, Martin Mňahončák, či Milo Kráľ.

Tešíte sa na Elenu Podzámsku v seriáli Sestričky?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor steDátum 24. augusta 2019
reklama:
reklama:
reklama: