Kontrafakt vyráža v máji na turné Navždy! Pozri, kde vystúpia!

Zdieľať
HUDBA: HipHopFest
Èlenovia skupiny Kontrafakt poèas vystúpenia na hiphopovom festivale. Nové Mesto nad Váhom, 4. 8. 2007 FOTO: SITA/Peter Kapusta

Koncerty odštartujú v Košiciach, posledný zas odohrajú v Bratislave.

Hip-hopové trio Kontrafakt absolvuje v máji turné Navždy, ktoré dostalo názov podľa rovnomenného albumu z roku 2013. Sériu koncertov odohrá formácia, podobne ako pri predchádzajúcich turné, spolu so živou kapelou a zatiaľ utajenými hosťami v rozmedzí dvoch májových týždňov, počas ktorých precestuje celé Slovensko. Turné sa začne 23. mája v Košiciach, ďalej sa presunie do Banskej Bystrice, Nitry, Humenného, Trenčína a Žiliny. Záverečný koncert odohrajú 31. mája v Bratislave. Vstupenky sú v predaji v sieti Predpredaj.sk. Koncerty sa začnú vždy o 20:00.

Skupina Kontrafakt, ktorá funguje v zložení Rytmus (Patrik Vrbovský), Ego (Michal Straka) a Anys (Ondrej Beňačka), vznikla v roku 2001 v Piešťanoch. Na konte majú albumy ako E.R.A. (2004), Bozk na rozlúčku (2007) a Navždy (2013). Okrem toho im v roku 2005 vyšlo aj DVD Murdardo Mulano Tour 2005. Vydali tiež viacero singlov.
Termíny koncertov Kontrafakt Navždy tour 2014:
23. mája – Košice, Diamond People Club
24. mája – Banská Bystrica, Ministry of Fun
27. mája – Nitra, Hala Klokočina
28. mája – Humenné, Arena Night Club
29. mája – Trenčín, Piano Club
30. mája – Žilina, Smerr Pub
31. mája – Bratislava, Refinery Gallery

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom