Kontroverzná Dolli z Ruže pre nevestu stále bojuje o syna, do Dubaja odišla z jediného dôvodu

Zdieľať
Dolli z Ruža pre nevestu
Foto: Instagram/nicoleta_dolli_kortis - koláž BratislavaDen.sk

Nicoleta alias Dolli sa zviditeľnila v šou Ruža pre nevestu. Predtým bola aj na Farme.

Aktuálne sledujú diváci na televíznych obrazovkách druhú sériu šou Ruža pre nevestu. Aj tento rok sa na exotickej Srí Lanke stretli ženy, ktoré sa rozhodli hľadať si partnera prostredníctvom zoznamovacej šou.

V centre ich pozornosti je úspešný podnikateľ Radko Urbanyak. Medzi najvýraznejšie účastníčky patrila 28-ročná Nicoleta Kortišová, ktorú všetci volali Dolli. Nezaujala len výrazným vzhľadom, ale aj otvorenosťou a podrezaným jazykom.

Zaskočený ženích

Dolli vypadla v poslednej epizóde a odišla dobrovoľne. Všetko vyvrcholilo konfliktom s 20-ročnou Larou, ktorá „šéfovala“ vile a nenechala Dolli s Pocahontas predviesť ich tanec počas večera. Dievčatá si cvičili program pre Radka.

Na ceremoniáli ruží Dolli vybuchla a povedala, že Lara je had na krku. Radko priznal, že reakcia Dolli bola „príliš“ a bola pre neho neakceptovateľná.

Dolli z Ruža pre nevestu
Dolli to v šou nevyšlo. Foto: Instagram/nicoleta_dolli_kortis

V Dubaji s expriateľom

Dolli bývala istý čas v Dubaji. Na Instagrame sa netají tým, že si rada dopraje nákladný život. Často pridáva fotografie v luxusnom oblečení či z rôznych miest, na ktoré cestuje.

Dolli z Ruža pre nevestu
V Dubaji žila s expriateľom. Foto: Instagram/nicoleta_dolli_kortis

Neprajníci o nej hovorili rôzne klebety, ako sa do tohto mesta dostala. V rozhovore pre refresher.sk prezradila, že v Dubaji mala priateľa, ktorý pochádzal z Austrálie a cestovala za ním. Dolli doplnila, že vždy bola v Dubaji s ním a nikdy sa nestalo, že tam sama bývala.

Spevák Tomy Kotty Dolli obvinil, že sa nestará o svojho 5-ročného syna. Kontroverzná blondínka však toto tvrdenie odmietla a tvrdí, že o syna stále bojuje.

Dolli z Ruža pre nevestu
Dolli v Istanbule. Foto: Instagram/nicoleta_dolli_kortis

Sledujete druhú sériu šou Ruža pre nevestu?

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom