Stanka z Ruže pre nevestu tvorí pár s Gyimesim. Politik tvrdí, že v nej našiel spriazenú dušu

Zdieľať
Stanislava Lučková
Foto: Instagram/stanislavaluckova, gyimesi_gyorgy - koláž Najky.sk

Dvojicu zoznámila sesternica.

Stanka Lučková patrila v druhej sérii šou Ruža pre nevestu k najvýraznejším účastníčkám. Keď si ju podnikateľ Radko Urbanyak vybral ako svoju vyvolenú spomedzi všetkých dievčat, krásna Košičanka bola od šťastia dojatá.

Mnohých preto prekvapilo, keď vyšlo najavo, že Stanka sa s Radkom rozišla. Dlho však na ocot neostala a dala sa dokopy s politikom Györgym Gyimesim.

Nevšimol si ju v šou

Prvé špekulácie o vzťahu dvojice prišli po uverejnení videa na sociálnej sieti, ako Stanka pripravovala palacinky v kuchyni domu Gyimesiho, ktorý sa nachádza v Čičarovciach. Médiám sa podarilo vypátrať, kto je majieľom domu. 

Ticho prelomil až samotný politik. Tvrdí, že v Stanke našiel spriazenú dušu a človeka, s ktorým chce tráviť čas a s ktorým ho baví svet.

Hoci sa Stanka zvýraznila vďaka účinkovaniu v šou, politik ju nepozná z televíznych obrazoviek. Priznal, že požiadal svoju sesternicu, aby ho so Stankou zoznámila.

„Musím povedať, že som v nej spoznal mimoriadne citlivého, emancipovaného človeka, pevne stojaceho za svojimi hodnotami, poznajúceho svoju cenu a ktorého neskutočne dokáže trápiť nespravodlivosť. A to sa sochám, ako ju neprajníci s obľubou nazývajú, nestáva. To je vlastne aj dôvod, prečo som sa rozhodol prehovoriť, ako to v skutočnosti je,“ opísal.

Stanku a politika zoznámila sesternica.
Stanku a politika zoznámila sesternica. Foto: Instagram/stanislavaluckova

Nie je čo skrývať

Gyimesi je toho názoru, že nemá čo skrývať. Stanku označil ako za rozumnú, inteligentnú a krásnu ženu. Hoci bývajú od seba približne hodinu autom, snažia sa tráviť spolu veľa času. 

Niektorí ľudia si myslia, že politik je dôvodom, prečo Stanka a Radko išli od seba. Gyimesi to však označil za hoax a tvrdí, že Stanku spoznal mesiace po skončení šou už ako slobodnú ženu. 

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom