Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Krásna herečka z filmu Vlk z Wall Street ukázala paparazzom, čo nemala!

Margot Robbie
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Australian actress Margot Robbie arrives for the Harper's Bazaar Women of the Year Awards at a central London venue, London, Tuesday, Nov. 4, 2014. (Photo by Jonathan Short/Invision/AP)
reklama:
reklama:

To, čoho sa obáva takmer každá herečka, sa najnovšie prihodilo krásnej Margot. Paparazzom ukázala viac, ako chcela.

Stalo sa tak pri odchode z akcie, ktorú v Londýne usporadúval časopis Harper´s Bazaar. Margot Robbie sa na akcii ukázala v žltej róbe s veľmi hlbokým výstrihom. I keď na červenom koberci a aj počas celej akcie si ho herečka stihla uchrániť, po skončení večera už to šťastie nemala.

Horizon33_2014-11-7_9-56-33

Margot si asi myslela, že v aute ju už nikto nevidí, a tak nevenoval veľkú pozornosť svojej róbe. A to ju zradilo. Uvoľnenú krásku zachytili paparzzovia aj s odhaleným hrudníkom. A i keď herečka vo filme Vlk z Wall Street ukázala už všetko, odhaľovanie sa na verejnosti jej určite nebolo príjemné. Hádam si dá nabudúce väčší pozor a menší výstrih.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor RadkaDátum 7. novembra 2014Zdroj © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., Titulná: SITA/AP, v texte: youtube.com
reklama:
reklama:
reklama: