Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ktorá zo žien na obrázku je podľa vás skutočná matka dieťaťa?

Ogi21351.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.providr.com
reklama:
reklama:

Niekedy môže byť ťažké odhaliť osobnosť človeka. Niektorí ľudia si o vás môžu myslieť aj to, s čím vy vôbec nesúhlasíte. To je dôvod, prečo majú ľudia radi testy osobnosti. 

Všetko, čo robíte, by malo byť odôvodnené. Každé rozhodnutie, ktoré urobíte, má dôvod, ten však nemusí byť pochopený ostatnými. Typov osobností existuje naozaj veľa, preto je ťažké ich odhaliť na prvý pohľad. Keď sa teda rôzne osobnosti stretnú, môže dôjsť aj ku konfliktu.

Pozrite sa na obrázok. Je tam jedno dieťa uprostred a dve ženy na stranách. Ktorá z nich je podľa vás skutočná matka dieťaťa? Vaše rozhodnutie prezradí niečo o vašej osobnosti.

Ogi21351.jpg
www.providr.com

Matka je na ľavej strane

Na základe výskumu si väčšina ľudí vyberie ženu vľavo. Dôvodom je, že vyzerá staršie a vyspelejšie. Ľudia veria, že matka musí vždy vyzerať staršie. Žena vľavo však nie je matkou, ale jej výber odhalí veľa o vašej osobnosti.

Ak ste sa rozhodli pre túto voľbu, máte rozvinutú kreatívnu stránku. Dávate pozor na detaily. Pravdepodobne sa vám páči hudba, maľovanie a dokonca aj skicovanie kvôli vašej kreatívnej mysli. Tieto aktivity vás držia „nažive“, pretože vám umožňujú vyjadriť svoju kreativitu.

Ste vždy stredobodom pozornosti, nie však preto, že si to želáte, ale preto, že ľudia obdivujú a počúvajú, keď hovoríte. Ďalšou vašou dobrou vlastnosťou je, že radi odovzdávate svoje rady priateľom, preto máte v blízkosti veľký spoločenský okruh.

Two couples having a drink & chatting
www.thinkstockphotos.com

Matka je na pravej strane

Aj si myslíte, že žena napravo je matka, máte pravdu. Výskum poukazuje na to, že keď sa deti hrajú alebo robia akúkoľvek činnosť, budú sedieť oproti svojej matke, ak je prítomná. Dôvodom je to, že chcú na svoje činnosti schválenie matky.

Výberom ženy vpravo ukazujete, že venujete pozornosť detailom. To znamená, že ľavá hemisféra vášho mozgu neustále funguje. Ľavá hemisféra mozgu má vlastnosti ako sú úvahy a logika. To znamená, že zriedka necháte emócie, aby vás ovládli. Využívate fakty namiesto intuície, aby ste sa mohli rozhodnúť. Zriedka sa otvárate ľuďom, pretože chcete, aby váš osobný život bol súkromný.

Little girl on a piggy back ride with her mother.
www.thinkstockphotos.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 4. januára 2018Zdroj www.providr.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: