Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ktorý z youtuberov najviac podceňuje Halloween? Čítaj a dozvieš sa.

Ytb 3.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com

Carrie Kirsten neoslavuje tento sviatok ako jej kolegovia. Nevie si urobiť strašidelný make-up a nevie vyrezávať do tekvice. Nakoniec sa ale rozhovorila a vyskúšala niečo úplne nové. Hneď v úvode vošla do hrozivého kúpeľa.

Jej nepodarené líčenie na mačku ju podnietilo, aby skúsila variť. Bez akýchkoľvek príprav a hľadania si receptov, navarila tekvicovú polievku. Napriek tomu, že nie je skúsenou kuchárkou a pri varení urobila viacero chýb, výsledok jej vyšiel. Podľa nej to bola najlepšia halloweenska polievka, akú kedy jedla. Možno sa vďaka tomu bude pokúšať variť aj nabudúce.

https://www.youtube.com/watch?v=--Z8fMNpiWo
www.youtube.comwww.youtube.com

Carrie natočila tematický špeciál, v ktorom chcela nastrašiť Andy. Keďže sa u nich doma dajú rolety a svetlá ovládať mobilom, nastražila jej do izby skrytú kameru a skúšala ju vyľakať. Andy mala nejaké podozrenie, a preto to bolo o čosi ťažšie. Nakoniec si Carrie spomenula na to, čoho sa jej ,,obeť“ najviac desí.

https://www.youtube.com/watch?v=--Z8fMNpiWo
www.youtube.comwww.youtube.com

Oblíbenosti – říjen | Halloweenský speciál (spíš fail)

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor vdanisovacentrum-skDátum 28. októbra 2016Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o. Autor: Jana Bartošová