Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Kvôli starej garáži bol ľuďom na smiech. Keď si ju však prerobil, všetkým padla sánka

Garaz.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Bývanie v garáži? Neznie to celkom lákavo, ale keď uvidíte, čo zo starej garáže vyrobil tento muž, budete milo prekvapení. Možno v budúcnosti vymyslíte aj vy podobný projekt. 

Jérémie Buchholtz hľadal cenovo dostupný byt v Bordeaux (je to fotograf, ktorý veľa cestuje, najmä medzi Parížom a Bordeaux, takže jeho rozpočet bol obmedzený). Ale nenašiel nič, čo by sa mu páčilo. Potom narazil na jednu starú garáž. Takže si Buchholtz zavolal svojho priateľa a architekta Matthieu de Mariena, ktorý sa špecializuje na premeny budov, kancelárie a ďalšie priestory.

Buchholtz kúpil teda nehnuteľnosť a De Marien rýchlo zabezpečil v starej garáži viac svetla a ventiláciu. Strecha je historická a nemôže byť prerobená. Preto vymyslel 12 metrov štvorcových veľkú terasu z malého priestoru a teda len 41 metrov štvorcových ostalo obytnej plochy.

Architekt sa naozaj vyhral s týmto priestorom.

Aed6ed1723dd5dd01683323656f97f8c.jpg
sk.pinterest.comFoto: sk.pinterest.com

Aby priestor pôsobil, že je väčší, De Marien vytvoril „dom vnútri domu“. Jeden veľký kus nábytku, ktorý zahŕňa kúpeľňu, spálňu, kanceláriu, skriňu, rozkladaciu pohovkou v jednom. Všetko, čo je obsiahnuté v tomto veľkom nábytkovom „boxe“, dodáva zvyšku domu väčší voľný priestor.

Všetko, čo človek potrebuje k životu, sa nachádza vo veľmi dobre vyriešenom „dome“.

70a46c29b3c5b1e7d1151151d758693a.jpg
sk.pinterest.comFoto: sk.pinterest.com

Takto prerobil muž starú garáž :)

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 23. decembra 2017Zdroj ennty.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: