Lela Vémola prekvapuje fanúšikov: Toto bol najkrajší deň môjho života!

Zdieľať
Lela Vémola
Instagram Lela Vémola

Influencerku Lelu Vémolovú (34) si verejnosť spája najmä s jej provokujúcimi fotografiami, na ktorých rada odhaľuje svoje telo, vylepšené plastikami. Málokto ju však vníma ako milujúcu matku dvoch malých detí, ktoré má so zápasníkom MMA, manželom Karlosom Vémolom (38).

Lela na svoj Instagram zavesila fotografiu ich spoločnej dcérky Lili, ako kráča do škôlky. „Lilinka škôlkárka. Neskutočne to letí, vyrástla z nej malá slečna,“ píše k príspevku a pokračuje. „Najkrajší deň môjho života, keď sa Lili narodila. Bola obrovská bojovníčka,“ dodala rozcítene.

Lela tak podľa všetkého naráža na svoje prvé tehotenstvo, ktoré sprevádzali vážne komplikácie. Sledovateľom sa v Instastories zverila so spomienkou, ktorá ju rozplakala.

Mala som veľmi ťažké tehotenstvo a Lilinka, bohužiaľ, prišla o svoje dvojča. Niekoľkokrát mi genetické testy vyšli veľmi zle a bolo to zlé. Ja som ale neprestala bojovať, mala som skvelú doktorku. Snažili sme sa a vyšlo to. Zistili sme, že Lilinka bude zdravá aj napriek tomu, že mám zlú krv,“ prezradila svojim fanúšikom.

Okrem dcérky Lili (3) má Lela s Karlosom syna Rockyho (1,5). Napriek tomu, že ich vzťah a manželstvo sprevádzalo niekoľko búrlivých afér, dvojica nakoniec zostala spolu a tvoria na pohľad šťastnú rodinu.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom