Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Londýnsky fotograf premieňa ľudské „nedostatky“ na nádherné portréty

Befunky collage 12.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com

Brock Elbank je fotograf z Londýna, ktorý je známy svojou schopnosťou zdôrazniť tzv. ľudské „nedostatky“ a premeniť ich na pozoruhodné portréty. V súčasnosti pracuje na sérii fotiek ľudí s diagnózou vitiligo a pokračuje v projekte „Pehy“, ktorý takpovediac oslavuje jedinečnú krásu individualít.

„Vždy som miloval pehy,“ povedal Elbank. „Čo sa mi zdá zaujímavé na jednotlivých postavách, ktoré mám šťastie fotografovať, je, že mnohé bojovali s ich pehami už od detstva. Buď ich nenávideli, alebo sa s nimi zmierili, alebo dokonca sa im páčili v dospelosti.“

Elbank je často prekvapený, keď počúva príbehy o komplikovanom detstve svojich modelov, ktoré často zahŕňali šikanovanie a odmietanie. Zistil, že každý z nich je jedinečne očarujúci a krásny. Jeho cieľom pre túto sériu je odfotografovať 180 ľudí rôznej národnosti, vekovej skupiny a pohlavia. Od mája do októbra sa uskutoční výstava portrétov v regióne Kristianstad (Švédsko) a umelecká kniha je naplánovaná na vydanie v septembri roku 2018.

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 14. februára 2018Zdroj www.boredpanda.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,