Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Portréty identických dvojčiat zobrazujú ich jemné rozdiely

Dvojicky18.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Fotograf Peter Zelewski strávil posledné roky skúmaním špeciálneho sveta identických dvojčiat, spochybňujúc nielen neuveriteľnú väzbu medzi nimi, ale aj to, čo ich robí odlišnými od seba a zvýrazňuje tak ich jedinečné osobnosti. 

Peter má vášeň v portrétoch, ktoré vytvára na uliciach a zachytáva ich vonku v prirodzenom svetle. Fotografuje rovnaké dvojčatá rôznych vekových skupín v Londýne, kde od roku 1980 žije. „Keď som prvýkrát začal projekt, bola to nepochybne vizuálna príťažlivosť, ktorá bola najzaujímavejšia pri fotografovaní dvojčat,“ povedal Peter. „Ale ako séria pokračovala, boli to jemné rozdiely, ktoré sa stali rovnako zaujímavými.“

Zatiaľ, čo dvojčatá sú zámerne oblečené podobne, dokonca majú aj podobné postoje, aby zdôraznili svoju jednotnosť, Peter dokáže zachytiť ich individualitu aj v jemných rozdieloch vo vyjadrení sa a nálade, ktoré prejavujú.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 30. marca 2018Zdroj www.boredpanda.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: