Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Lucia Mokráňová varuje pred rakovinou. Musela podstúpiť urgentný zákrok.

Horizon33_2016 9 28_9 51 34.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.instagram.com
reklama:
reklama:

Exfarmárka a fitness trénerka Lucia Mokráňová teraz prežíva nepríjemné chvíle čakania na výsledky. Varuje, že aj nevinné znamienko môže spôsobiť veľké problémy.

Lucia Mokráňová, ktorá sa zviditeľnila v reality šou Farma, si teraz prežíva nepríjemné chvíľky. Podcenila znamienko na pleci a zanedbala pravidelnú kontrolu materských znamienok u kožného lekára, no znamienko sa ozvalo samo.

„Dávajte si vždy kontrolovať znamienka. Nikdy som to nerobila, až došlo k tomu, že sa znamienko ozvalo samo a začalo krvácať. Je to najčastejší vznik rakoviny kože,“ varuje Lucia, ktorú lekárka poslala urgentne vybrať znamienko.

Sympatická fitness trénerka sa však stretla s nie práve najlepším stavom slovenského zdravotníctva. V nemocnici jej totiž povedali, že zákrok jej nemôžu urobiť, pretože nemajú na to nástroje. Teraz už len Lucia musí čakať na výsledky z histológie, ktoré ukážu, či bolo znamienko v poriadku alebo v ňom bol nejaký nález. Veríme, že všetko dobre dopadne.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 28. septembra 2016Zdroj © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: