Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Lucka prezradila tipy, ako si plniť svoje sny

Horizon33_2017 6 7_13 17 40.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Lucka prezradila svoj tajný recept na to, ako si plniť sny. Keď sa inšpiruješ týmito radami, do tvojho života začne prúdiť aj viac pozitívnych správ, a všetko, čo sa ti stane, budeš brať z iného uhla. 

Balenie nemusí byť vždy otravné. Lucy nám ukázala ako na to.

Na začiatku roka si vždy spíše ciele a výzvy, ktoré ju v nasledujúcich mesiacoch čakajú. Keď je všetko na papieri, je to záväzné, môžeš sa k tomu kedykoľvek vrátiť a pripomenúť si, za čo bojuješ.

Horizon33_2017 6 7_12 8 29.jpg
www.youtube.com

Keď nemá Lucka práve najlepší deň a potrebuje sa motivovať, pozrie si jeden z motivačných filmov „The Secret,“ ktorý ju vždy nakopne k tomu, aby sa nevzdávala a myslela pozitívne.

Lucka na svojom Instagrame napísala veľmi inšpiratívny popis k tomuto videu:

„Za poslednú dobu, sa mi splnilo veľmi veľa snov, ktoré som si priala už niekoľko rokov. Pred pár rokmi som si pozrela prvý krát dokument The secret a to práve v období, ktoré nepokladám za to najkrajšie. No keď si to vezmem spätne, som vlastne za to obdobie rada. Hľadala som inšpiráciu, motiváciu, čokoľvek čo ma nakopne ďalej a dodá mi energiu ísť si za svojim. Častokrát sa len tak zamyslím nad tým, čo všetko mám.“

Horizon33_2017 6 7_13 4 18.jpg
www.youtube.com

„Možno by s tým niekto nebol spokojný, no ja som vďačná za každú vec, ktorú mi život priniesol. Rozhodla som sa teda spraviť video o tom, ako sa ja snažím plniť si svoje sny a ciele a motivovať aj vás nevzdávať sa. Link na video nájdete v bio a verím, že dodá energiu a odvahu všetkým, krorí sa práve rozhoduujú, čo ďalej so svojim životom a kam sa posunúť.“ 

Horizon33_2017 6 7_13 18 57.jpg
www.youtube.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 7. júna 2017Zdroj www.youtube.com NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: