Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Majk Spirit otvorene proti násiliu páchanom na ženách!

Horizon33_2015-7-7_16-7-52
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Majk Spirit nielen spieva o tom, ako „Ženy treba ľúbiť,“ale aj o tom, ako ich chrániť. Verejne vystúpil v televíznom spote proti domácemu násiliu, ktoré je páchané na ženách. 

V kampani proti domácemu násiliu páchanom na ženách už vystúpilo viacero známych osobností. Dnešným dňom sa k nim pripojil aj Majk Spirit. V televíznom spote sa vyjadruje, že byť násilný je voľbou každého človeka, pretože, ako spieva vo svojej piesni Skúsme to v mieri –  „Mladý používa násilie, lebo tatko to robil tiež a jeho tatko to robil tiež a jeho dedko to robil tiež a tak to proste chodí v jeho svete a on iba robí, čo vie.“ Nemusí to tak byť predsa vždy. Môžeš byť iný a vystúpiť z davu, je to len na tebe.

https://www.youtube.com/watch?v=nhGGdqdrEfY
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Nielen Majk, ale aj ostatní speváci, známi herci či hudobníci spojili svoje sily, aby ukázali slovenským mužom, že páchať násilie na ženách je neprijateľné. Spoločne podporujú urýchlenie prijatia Istanbulského dohovoru, ktorý navrhuje komplexné riešenia násilia páchaného na ženách. Ide o kampaň ľudskoprávnej organizácie Možnosť voľby, ktorá sa zaoberá ľudskými právami a témou páchania násilia na ženách.

Televízny spot s Majkom v hlavnej úlohe

Ďalšie slovenské osobnosti, ktoré sa do tohto projektu taktiež zapojili

V tejto piesni nájdeš nejedno silné posolstvo. Na to, aby si ho našiel musíš počúvať srdcom…

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 7. júla 2015Zdroj www.webnoviny.sk NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: