Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Majk Spirit ťa v reklame naučí, ako kráčať s dobou a zachovať si vlastnú tvár!

Horizon33_2015-5-26_12-8-18
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Ak si fanúšik Majka Spirita a obľubuješ aj vône, ktoré charakterizujú značku Axe, máš sa na čo tešiť.  Tieto dva pojmy, ktoré zbožňuje mladá generácia sa spojili v reklame, pretože jej chcú zdeliť veľké posolstvo. Spirit spoločne so Starkym vytvoril dvojicu, ktorá sériou videí zabáva celý Youtube a Facebook. No nejde iba o zábavu. 

Majk Spirit si za tie roky, ktoré pôsobí na hudobnej scéne vybudoval meno veľkého sympáťaka a gentlemena. Je to človek s veľkým srdcom, čo cítiť hlavne v jeho tvorbe. Obdivujú ho nielen ženy, ale aj muži. Chcú sa mu podobať, chcú vedieť, čo majú robiť, aby boli úspešní, obľúbení či šťastní. A on nás to teraz všetkých prostredníctvom krátkych videí naučí.

Horizon33_2015-5-26_12-10-34
www.youtube.comFoto: www.imgur.com

Dozvieš sa aj to, že Majk neznáša selfies  :-D

https://www.youtube.com/watch?v=7zOnSbXg35o
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

V úvodnom videu AXE Etiketa 21. storočia, sa načrtne o čo asi pôjde „V dnešnom ukričanom svete sa zdá, akoby pravidlá slušného správania vyšli z módy, alebo nedokázali udržať krok s dobou. Axe preto vyzvalo Majka Spirita a Starkého, aby dokázali, že s decentnosťou je možné zaujať a mať pri tom aj štýl.“

Majk Spirit bude stvárňovať postavu, ktorá je synonymom decentnosti. A Starky bude zase postava, ktorá  sa decentnosti musí učiť. Vo videách napodobňujú všetko to, čo je pre mladú generáciu typické – informačné technológie, selfies, fotenie jedla, no a samozrejme, balenie žien.

Úvodný spot „AXE Etiketa 21.storočia“

Hudba

Food hipsters

Ľudia vs. telefóny

Selfie Helfie

Informačné technológie

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 26. mája 2015Zdroj www.youtube.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: