Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Majo Seman: Temná a skrytá stránka Superstar

2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Majo Seman odhalil možné temné stránky Československej Superstar. Čo sa môže ukrývať v zákulisí tejto súťaže? Toto sú Majove dohady a konšpiračné teórie.

Porota nerozhoduje

Majo dávnejšie videl video, ktoré ukazovalo, že porotcovia speváckej súťaže American Idol nehlasujú z vlastnej vôle. Porotcovia sa vždy po vystúpení súťažiaceho nenápadne pozreli na producenta – on sám rozhodoval kto postúpi a jeho rozhodnutie komunikoval porotcom.

V dnešnej Superstar však tieto pohľady už neuvidíme, pretože podľa Maja spolu porotcovia a producent komunikujú cez malé slúchadlá. Producent si nevyberá ľudí len na základe ich talentu, ale aj podľa toho, či si diváci kvôli danému súťažiacemu zapnú telku a pozrú Superstar.

Majo si taktiež počas jeho kastingu v Superstar všimol, ako producent počas jedného vystúpenia ukazoval palcom hore a dole. Keď spieval niekto veľmi zle, tak producent pohybmi rukou navádzal porotu, aby daného človeka požiadali spievať ešte viac – pravdepodobne preto, aby z toho vyťažili čo najväčšiu tragédiu, ktorú potom môžu odvysielať.

www.youtube.com

Strata pamäti – spôsobená stresom alebo niečím iným?

Tejto teórií Majo moc neverí, pretože je moc šialená na to, aby bola skutočná. No stretol sa s mnohými takýmito prípadmi, takže sa sem túto konšpiračnú teóriu rozhodol pridať.

Všetkým súťažiacim stále ponúkali vodu – najmä pred ich vystúpením. Majo tvrdí, že je možné, že do vody mohli niečo pridať, aj keď je to veľmi nepravdepodobné. Strata pamäte mohla byť taktiež spôsobená stresom.

Majo sa po rozhovore s jednou súťažiacou dozvedel, že si po svojom vystúpení nič nepamätala  Ani Majo si všetko nepamätal, len také flashbacky. Vtedy začal uvažovať: čo ak je to pravda a nejakým spôsobom sú ľudia omámení, aby nemohli prezradiť detaily súťaže, o ktorých nikto nemá vedieť? Aj veľa zahraničných youtuberov túto teóriu potvrdzuje.

Majo taktiež rozprával o tom, ako sú kastingy dohodnuté dopredu a ako súťažiacim dopredu nanútia, čo majú povedať. Celé video si môžeš pozrieť nižšie:

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 23. apríla 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: