Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Malinô Brdo: Na najťažšej downhillovej zjazdovke začal medveď naháňať cyklistu

Bike.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Nová sezóna sa začala pre Bike Park Malinô Brdo naozaj vtipne a zároveň akčne. Na zjazdovku totiž zavítal návštevník z lesa. 

Od roku 2009 patrí Bike Park Malinô Brdo medzi top bikerské parky na Slovensku, čo ocenia nielen profesionálni bikeri, ale aj začiatočníci. K dispozícii je až 10 trailov pre zjazd na horských bicykloch odstupňovaných podľa náročnosti. Najťažšia, downhillová zjazdovka, spĺňa medzinárodné kritériá a s dĺžkou 2 200 m prekoná výškový rozdiel približne 400 m.

Bike2.jpg
www.youtube.com

Práve na tejto náročnej zjazdovke sa stalo niečo nezvyčajné. Sezónu len teraz otvorili a očividne prišli na otvorenie naozaj všetci. Vrátane zvierat z lesa. Jednému bikerovi sa totiž podarilo natočiť, ako sa medveď rozbehol za bikerom pred ním. Šťastie, že išiel tak rýchlo.

Bike.jpg
www.youtube.com

Táto vtipná príhoda, ktorá sa stala v Ružomberku, zaujala aj zahraničné médiá. Tie to komentovali takto:Tento slovenský horský cyklista by si mal skontrolovať svoje trenírky po úniku na bicykli pred medveďom v Bike Parku Malinô Brdo v Ružomberku na Slovensku. Dobre je, že šiel tak rýchlo.“

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 8. mája 2017Zdroj unofficialnetworks.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: