Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Muž natočil medveďa vo svojej vírivke na dvore. To však nebolo všetko!

Medved.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Čo môže byť lepšie, ako si doma na dvore užívať teplé počasie v bazéne a s dobrým drinkom? Presne tento plán prekazila jednému mužovi nečakaná návšteva.

Pred niekoľkými dňami si Mark Hough z Kalifornie plánoval na svojom dvore vychutnať margaritu vo vírivke. Nepozvaný hosť však prerušil jeho plány. „Keď som vstal a pozrel sa do kríkov, videl som, ako medveď prelieza cez môj plot,“ povedal Hough. Medveď okamžite vedel, že má o zábavu postarané.

Medved1.jpg
Foto: www.imgur.com

Po tom, ako Hough spozoroval medveďa, ustúpil dovnútra. O chvíľu si všimol chlpatého votrelca, ako sa teší z jeho vírivky. Muž si pravdepodobne uvedomil, že nikto nebude veriť jeho príbehu, a tak natočil video. Záznamy ukazujú, že medveď si užíva pobyt vo vírivke plnými dúškami.

Medved2.jpg
Foto: www.imgur.com

Potom vyšiel z kríkov, prešiel priamo ku margarite, ktorú mal chlapík pripravenú taktiež. Rozbil ju a oblízal, čo ešte zostalo. Celá jeho návšteva trvala približne dve hodiny a potom medveď odišiel preč na ulicu. Následne si Hough pripravil hneď dve margarity. „Povedzme, že to bol zaujímavý piatok“, zmienil sa nakoniec.

Pozrite si vtipné video medveďa, ktorý si vírivku naozaj užíval :)

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 21. júna 2018Zdroj www.boredpanda.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: