Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Najlepšie minutých 1000 eur? Pozri sa, čo si Expl0 zaobstaral!

4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com

Jednu sobotu sa Expl0 rozhodol, že by bolo super ohriať sa počas zimy v teplej vírivke a niečo chutné si ugrilovať. Tak sa s Matúšom a Bačom vydali na nákup, aby si večer mohli spraviť poriadnu chlapskú párty.

Najbližší obchod, v ktorom predávali vírivku, bol Mountfield v Leviciach vzdialený 150 km. To ale chalanov neodradilo a vydali sa na cestu. Počas nej do obchodu zavolali a dali si všetko pripraviť. Peťo (Expl0) si počas výletu prvýkrát vyskúšal, aké je to tankovať. Aby si skrátili cestu, tak si zahrali vedomostný kvíz. Matúš a Bača v ňom predviedli svoje vedomosti. Na ich nesprávnych odpovediach a poznámkach sa Peťo len smial.

Pri cieli ich už čakal uvítací výbor – zamestnanci Mountfieldu sa chceli s Expl0m vyfotiť. Spoznali aj jeho „neznámych“ kamarátov. Všetko im pomohli naložiť a skupina chalanov šťastne odchádzala s plným autom. Keď prišli domov, hneď sa pustili do stavania grilu a nafukovania vírivky. Zatiaľ čo Bača griloval rôzne dobroty, Peťo a Matúš nosili do vírivky vriacu vodu. Chceli sa kúpať ešte v ten deň a takto vírivke pomohli ohriať vodu rýchlejšie .

www.youtube.com

Pripili si: „Nech vírivka víri a pivo pení,“ a pustili sa do večere. Potom keď boli už štyri hodiny ráno, skočili do vírivky a Expl0 ukončil vlog. Takto si chalani užili deň plný zábavy, jedli to najlepšieho mäso na najlepšom grile a čvachtali sa v tej najlepšej vírivke.

www.youtube.com
www.youtube.com

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 1. februára 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o