Najlepšie minutých 1000 eur? Pozri sa, čo si Expl0 zaobstaral!

Zdieľať

Jednu sobotu sa Expl0 rozhodol, že by bolo super ohriať sa počas zimy v teplej vírivke a niečo chutné si ugrilovať. Tak sa s Matúšom a Bačom vydali na nákup, aby si večer mohli spraviť poriadnu chlapskú párty.

Najbližší obchod, v ktorom predávali vírivku, bol Mountfield v Leviciach vzdialený 150 km. To ale chalanov neodradilo a vydali sa na cestu. Počas nej do obchodu zavolali a dali si všetko pripraviť. Peťo (Expl0) si počas výletu prvýkrát vyskúšal, aké je to tankovať. Aby si skrátili cestu, tak si zahrali vedomostný kvíz. Matúš a Bača v ňom predviedli svoje vedomosti. Na ich nesprávnych odpovediach a poznámkach sa Peťo len smial.

Pri cieli ich už čakal uvítací výbor – zamestnanci Mountfieldu sa chceli s Expl0m vyfotiť. Spoznali aj jeho „neznámych“ kamarátov. Všetko im pomohli naložiť a skupina chalanov šťastne odchádzala s plným autom. Keď prišli domov, hneď sa pustili do stavania grilu a nafukovania vírivky. Zatiaľ čo Bača griloval rôzne dobroty, Peťo a Matúš nosili do vírivky vriacu vodu. Chceli sa kúpať ešte v ten deň a takto vírivke pomohli ohriať vodu rýchlejšie .

https://www.youtube.com/watch?v=VgWYyTsPcBE

Pripili si: „Nech vírivka víri a pivo pení,“ a pustili sa do večere. Potom keď boli už štyri hodiny ráno, skočili do vírivky a Expl0 ukončil vlog. Takto si chalani užili deň plný zábavy, jedli to najlepšieho mäso na najlepšom grile a čvachtali sa v tej najlepšej vírivke.

https://www.youtube.com/watch?v=VgWYyTsPcBE
https://www.youtube.com/watch?v=VgWYyTsPcBE

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom