Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Secret Santa v lete? Pre Expl0iteda, Matúša a Baču žiadny problém!

4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Traja chalani sa spolu rozhodli osláviť MDD a každý dostal za úlohu kúpiť, vyrobiť alebo iným spôsobom zohnať darček pre toho, koho si vyžreboval.

Expl0ited

Exp0 sa vydal na Urban market, ktorý sa konal na námestí slobody. Dúfal, že tam nájde niečo zaujímavé pre Matúša.

Expl0 blúdil poschodiami Urban marketu a hľadal niečo, čo by rozradostilo Matúšove detské srdce. Našiel mnohé skvosty, ale zatiaľ nie to pravé. Nakoniec však narazil na krásny a osobný darček pre Matúša.

www.youtube.com

Matúš

Matúš neskoro v noci stretol jedného jeho nadšeného a opitého fanúšika. Podelil sa s ním o svoju situáciu – hľadal darček per Baču do jeho izby v štýle urban.

Fanúšik mu povedal, že v Komárne má jeden sklad so šrotom a podobnými vecami a že si odtiaľ môže zobrať, čo sa mu zapáči. Tak si Matúš a jeho fanúšik urobil výlet do Komárna, kde spolu ulovili darček pre Baču.

www.youtube.com

Bača

Bývalý umelec Bača sa rozhodol ísť tou kreatívnou cestou. Expl0vi niečo nakreslí a vyrobí.

Bača sa rozhodol Expl0vi vyrobiť pomocou kartónu, farieb a improvizácie napodobeninu jednej fotky na Instagrame. Doma pobral všetko užitočné, čo by sa mu mohlo zísť a pustil sa do výroby umeleckého diela.

www.youtube.com

Odhalenie darčekov

Expl0 zohnal Matúšovi malý, no krásny a osobný darček. Matúš naopak veľkosťou nešetril a zo skladu šrotu vybral Bačovi niečo obrovské. Bača popustil uzdu svojej fantázii a jeho umelecké srdce vyplodilo zaujímavé dielo pre Expla.

Vo videu si môžeš pozrieť, čím sa chalani obdarili a ako Bača potešil aj Matúša!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 10. júna 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: