Youtuber Matúš mal vážnu nehodu - Porozprával, ako ho zrazilo auto

Zdieľať

Keď Matúš venčil svojho psa na bicykli, tak ho zrazilo auto. Jeho zranenia boli vážnejšie, ale jeho zdravie bude v poriadku.

Matúš zobral svojho psíka na prechádzku na bicykli. Keď sa blížili k jednej zákrute, tak Matúš išiel napred, aby sa náhodou jeho psovi nič nestalo. Táto zákruta sa mu však stala osudná, keď on ani vodič auta nestihli zabrzdiť.

Matúš sa po nehode zviechal zo zeme a pamätal si, ako šofér auta len vystúpil, pozrel sa na neho a následne odišiel. Youtuber prosí všetkých ľudí, aby toto nerobili. Vždy treba niekomu v takejto situácii pomôcť a nie odísť. Hlavne ak ide o toho človeka, čo danú nehodu spôsobil.

Na pohotovosti bol Matúš v šoku, v bolestiach a so slzami v očiach. Rýchlo sa však o neho postarali a dali mu lieky proti bolesti, ktoré mu taktiež zlepšili aj náladu. V nemocnici mu zistili, že má zlomenú kľúčnu kosť. Expl0 bol celý čas pri ňom a bol mu oporou.

https://www.youtube.com/watch?v=wwlcZxXZlpU

Matúš sa na ďalší deň zobudil s veľkým bolesťami. Bál sa, že kosť sa mu nemusí zrásť dobre a tak sa vydal do súkromnej kliniky, kde mali ako jediný voľný termín. Tam mu povedali, že ho musia operovať. Teraz má už Matúš titánové drôty v kľúčnej kosti. Pomaličky sa zotavuje.

Celý príbeh Matúš vyrozprával v tomto videu:

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom