Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Malý psík Youtuberky LucyPug prezradí niečo o sebe. Spoznajte Lili !

Zaznam na celu obrazovku 2. 2. 2018 114053.bmp_.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

 Ak sledujete LucyPug, tak už asi dobre poznáte jej domáceho miláčika Lili. Je to darček od jej priateľa Daniela (Goga), ktorý si získal srdcia viacerých priaznivcov. Teraz sa malý psík posadil pred kameru a po vzore svojej majiteľky porozprával niečo o sebe.

Asi ako každý pes aj Lili zbožňuje prechádzky, no najviac ju oslovia kaluže, v ktorých sa vždy rada vykúpe. To musí mať Lucy radosť. Celkovo je to psík, ktorý obľubuje vodu a kúpanie. Či už to sú “penové párty“, bazén alebo vaňa.

Zaznam na celu obrazovku 2. 2. 2018 114023.bmp_.jpg
www.youtube.com

Ďalším faktom je, že miluje kontakt s ľuďmi, je hravá a plná energie a veľmi zvedavá, čo nás prenáša k ďalšiemu faktu a to, že potrebuje mať prehlad o tom, čo sa nachádza v každej mise. A to doslava v každej, aj záchodovej.

Zaznam na celu obrazovku 2. 2. 2018 125202.bmp_.jpg
www.youtube.com

No keď sa Lilka unaví, neprestáva upozorňovať na svoju prítomnosť, pretože tento malý psík nahlas chrápe a krochká. Taktiež neodolá televízii alebo prezeraniu Instagramu.

Zaznam na celu obrazovku 2. 2. 2018 114212.bmp_.jpg
www.instagram.com

Samozrejme, celé vtipné a milé video je z dielne jej majiteľky. Lucka chcela aj týmto spôsobom osláviť Lilkine druhé narodeniny.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor SamuelDátum 2. februára 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: