Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Mama odfotila dcéru v tejto póze, lebo si myslela, že je to vtipné. Keď zistila, prečo to dievčatko urobilo, poriadne sa vydesila!

Horizon33_2016 6 23_8 28 30.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.facebook.com
reklama:
reklama:

To, že by sme nemali súdiť knihu podľa obalu, sa opäť raz potvrdilo v praxi. Fotka, na ktorej stojí malé dievčatko na záchodovej mise, sa totiž na prvý pohľad môže zdať smiešna. Pravda, ktorá sa za ňou skrýva, je však poriadne smutná…

Na prvý pohľad vtipné, však? No na ten druhý je to mimoriadne smutný obrázok, ktorý dokumentuje dobu, v ktorej žijeme. Možno sa vám to tak nezdá, no počkajte, kým si prečítate príbeh, ktorý táto fotka ukrýva.

Po tom, čo ju zverejnila jej mama na Facebooku, sa fotka začala šíriť internetom ako smutné posolstvo na zamyslenie.

Girl stand toilet gun lockdown stacey wehrman feeley 2.jpg
www.facebook.comFoto: www.facebook.com

K fotke napísala mama tohto 3-ročného dievčatka tento status:

Urobila som túto fotku, lebo som si v prvom momente myslela, že je vtipná. Chcela som ju poslať manželovi, aby som mu ukázala, čo naša trojročná dcérka stvára. Avšak, keď mi dcéra povedala, čo ta záchodovej mise robí, zlomilo ma to. Povedala mi, že nacvičovala na cvičenie, ktoré budú mať v škôlke pre prípad rukojemníckej drámy. Deti sa učili, čo majú robiť v prípade uväznenia na toaletách. V tej chvíli sa všetka nevinnosť z toho, čo som si myslela, že moja dcéra robí, vytratila.

Politici, pozrite sa! Toto sú vaše deti, vnúčatá a pravnúčatá. Budúca generácia, ktorá príde po nás. Budú žiť životy založené na vašich rozhodnutiach. Majú ledva tri roky a ukrývajú sa na záchode stojac na záchodovej mise…

Girl stand toilet gun lockdown stacey wehrman feeley 8.jpg
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 23. júna 2016Zdroj www.boredpanda.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
K téme , , ,
reklama:
reklama:
reklama: