Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Mamičkám dávajú namiesto postieľok krabice. Je to vraj lacnejšie a pre bábätká bezpečnejšie.

Baby 10.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Čo si myslíte o tom, že novorodenci sú uložení do krabíc? Odborníci tvrdia áno. 

Pre mnoho nových rodičov môžu byť vysoké náklady na dojčenské potreby až nezvládnuteľné. Existuje toľko položiek, ktoré treba nakúpiť a nie sú vôbec lacné. Od postieľky, cez oblečenie a plienky, až po veľa iných drobností, ktoré novorodenec potrebuje. Zdá sa, akoby ten zoznam nemal ani konca.

https://www.youtube.com/watch?v=NkODZMXPF0I
www.youtube.com

Aj keď existujú spôsoby, ako kde – tu ušetriť, stále je to pre väčšinu ľudí aj tak veľa. Teraz prišla jedna nezisková organizácia z Nového Mexika na zaujímavý nápad. Mnoho matiek sa zapája do ich projektu a možno dokonca aj zachránia nejaké životy.

https://www.youtube.com/watch?v=NkODZMXPF0I
www.youtube.com

Nedávno dali dokopy takmer 30 babyboxov, ktoré dodali rodinám s nízkymi príjmami v tejto oblasti a práve doma privítali novorodenca. Krabice obsahujú niekoľko potrieb pre dieťa, ale aj box samotný je jednou z pomôcok. Tieto kartónové krabice sú vybavené detským matracom a majú byť používané namiesto kočíka alebo postieľky.

https://www.youtube.com/watch?v=NkODZMXPF0I
www.youtube.com

Aj keď sa to môže zdať bláznivé, menej posteľnej bielizne a prikrývok je tiež bezpečnejších pre dieťa, pretože znižujú riziko, že sa dieťa zadusí alebo si pri spaní inak ublíži. Tento postup bol dokonca spojený s poklesom dojčenskej úmrtnosti.

Kartónové krabice pre novorodencov namiesto postieľky!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 28. októbra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: