Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Markizácky hit Svadba na prvý pohľad: Obrad je veľký podvod a drsné podmienky pre súťažiacich

Svadba na prvý pohľad
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Svadba na prvý pohľad Foto: Foto: TV Markíza
reklama:
reklama:

Všetko je iba na oko a pre televízneho diváka. Markíza po Novom roku spustila svoju novú ťažiskovú šou s názvom Svadba na prvý pohľad. Princípom celej súťaže je, že sa páriky uvidia vôbec prvýkrát až počas svadobného obradu. Vybrané dvojice sú pritom určené na základe ich biologických predispozícií. Všetko je ukončené tým, že párik si povie áno. Avšak je naozaj všetko tak, ako to býva pri klasickej svadbe, alebo ide iba o dobre premyslený marketingový ťah na divákov a pre efekt a vyššiu sledovanosť?

Predsalen by mohla televízia riskovať príliš veľa rozvodov. Koľko párov reálne by spoločne ostalo aj po svadbe, keď sa predtým absolútne nevideli, neboli spolu na jednej večeri a ich zoznámenie prebehlo v svadobnom oblečení pred oltárom a oddávajúcim. Zrejme by si viacerí uvedomili, že išlo o chybný krok a nasledoval by rozvod na súde. A to si Markíza nemohla dovoliť. Všetko je teda len naoko a keď si dvojica povie áno, ich svadba rozhodne nie je právoplatná. „Účinkujúci si reálne vyskúšali svadobný obrad, medové týždne aj spoločný život a v závere prehodnotia za aj proti tohto experimentu a rozhodnú sa, či spolu ostanú, alebo pôjde každý svojou cestou,“ priznáva televízia.

Svadba na prvý pohľad
Svadba na prvý pohľadFoto: TV Markíza

Dôkazom, že už po prvej epizóde by mohlo prísť k rozvodu je aj Gabika a Stano. Tí sa zosobášili v úvode celej šou, následne odišli na romantickú dovolenku do Bangkoku. Dnes je však všetko inak a fingovaná svadba pre nich nemá šťastný koniec. Ako totiž uvádza Gabika na sociálnej sieti, momentálne je stále nezadaná. Dvojice, ktoré sa šou zúčastnia však nemajú na ružiach ustlané ani po skončení relácie. Drsné podmienky zmluvy im zakazujú hovoriť akékoľvek detaily z toho, čo sa počas nakrúcania dialo. Nikto tak nevidí do zákulisia markizáckej šou, ktorá si ihneď našla svojich fanúšikov. Otázne je, koľko párov reálne aj spolu ostane a koľko nie. Zároveň potom nastáva otázka, či má podobná reality show zmysel, keď sa páriky krátko po „svadobnej ceste“ rozídu. To už je však otázka na odborníkov, ktorí ľudí túžiacich po láske dávajú dokopy.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor redDátum 24. januára 2020
reklama:
reklama:
reklama: