Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Máš rád rozprávku Fantaghiro? Pozri, ako dnes vyzerajú herci, ktorí v nej hrali!

fantaghiro
6
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Rozprávka Fantaghiro sa spolu s Popoluškou či Mrázikom stala akousi vianočnou klasikou. Pozri, ako sa herci, ktorí v tejto rozprávke hrali, zmenili za viac ako 20 rokov!

Alessandra Martines

Herečka, ktorá tento rok oslávila 51 rokov, stvárnila postavu princeznej Fantaghiro. A keď si si myslel, že si už inde nezahrala, vyvedieme ťa z omylu. Šarmantná a stále dobre vyzerajúca Alessandra má na konte oveľa viac snímok.

Alessandra Martines

Jej súkromný život je však zaujímavejší ako ten filmový. Alessandra sa vydala za o 26 rokov staršieho režiséra Claudea Leloucha, s ktorým má dcéru. Neskôr sa s ním rozviedla a vymenila ho za 31-ročného mladíka, s ktorý má ďalšie dieťa.

Alessandra Martines

Brigitte Nielsen

Dánska herečka a bývalá manželka Sylvestra Stalloneho si zahrala postavu Čiernej čarodejnice. Brigitte má poriadne búrlivý život – za sebou má 5 manželstiev a jedno neúspešné protialkoholické liečenie.

Britain People Brigitte Nielson

Pitie alkoholu sa odrazilo aj na jej výzore – v porovnaní s rovnako starou Fantaghiro vyzerá hrozne!

Britain People Brigitte Nielson

 Kim Rossi Stuart

A to tretice tu máme talianskeho herca, ktorý v rozprávke hral Romualada. Dnes má Kim 45 rokov a stále dobre vyzerá. Hoci má na tvári nejakú tu vrásku, prenikavý pohľad, vďaka ktorému sa doňho zamilovala nejedna žena, mu zostal. Kim Rossi Stuart je ženatý a pred troma rokmi mu jeho manželka porodila prvého potomka. Herec sa venuje aj režírovaniu

kim rossi stuart

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 25. decembra 2014Zdroj © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., imbd.com, SITA/AP, youtube.com, Facebook
K téme
reklama:
reklama:
reklama: