Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Máte aj vy jamku na brade? Pozrite sa, čím ste výnimoční!

Ab56d8125b88000f579ec69e2645aeb1.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: sk.pinterest.com
reklama:
reklama:

Mať jamku na brade neznamená žiadnu prekážku. Práve naopak. Títo ľudia sú niečím výnimoční.

Hoci väčšina ľudí, najmä žien, jamku na brade nenávidia, je to atraktívne. Tiež osobnosť týchto ľudí je zaujímavá. Tieto jamky robia osobu viditeľnejšou, ale im sa skôr javí ako nedokonalosť v oblasti brady. Existuje mnoho slávnych ľudí s jamkou na brade, napr. Sandra Bullock, Russell Crowe, John Travolta, Jessica Simpson, atď. Takže netreba sa hanbiť za jamku, pretože to vyzerá pekne a robí vás príťažlivejšími.

Jamka na brade môže byť spôsobená genetikou. Ale to neznamená, že vaše deti ju automaticky zdedia. Aj keď vy ju môžete mať, vaši rodičia ju možno nikdy nemali. To znamená, že niektoré ďalšie generácie ju relatívne môžu mať. Môže to trvať až päť generácií, než sa objavia jamky na brade vo vašej rodine.

Ľudia s jamkou na brade si vyžadujú pozornosť, ale ostatní ľudia ich majú radi, pretože títo ľudia s jamkami sú vždy zábavní. Tiež títo ľudia majú tendenciu flirtovať a sú naozaj dobrí. Ich sexuálna povaha je silná a pomerne zábavná. Okrem toho, ľudia s jamkou na brade sa zdajú byť emocionálnejší než ostatní. Ľahko začnú kričať bez ohľadu na to, či sú smutní, šťastní, vzrušení alebo vášniví.

E88639ff568370a8d09babdd2010f0d9.jpg
sk.pinterest.comFoto: sk.pinterest.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 28. apríla 2016Zdroj myilifestyle.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: