Máte chuť sa báť? Počas Halloweenu si pozrite týchto 5 skvelých hororov

Zdieľať
Horor the innocents youtube.jpg

Už o pár dní sú tu Dušičky či, ak máte radšej americkú verziu, Halloween. Dni sú kratšie a kratšie a noci nekonečne dlhé. Skvelý čas na pozeranie hororov a na to, aby ste sa začali báť. Ak patríte k milovníkom hororového žánru, týchto 5 filmov by ste mali poznať. Ide o jedni z najlepších hororov všetkých čias, ktoré sa možno na váš radar zatiaľ nedostali.

Blood and Black Lace (1964)

Záhadná maskovaná postava vraždí v okolí domu Maxa Moriacchiho a jeho milenky Cristiany COmo. Chce získať denník svojej prvej obete – mladej modelky Isabelly.

Pád do tmy (2005)

Šesť kamarátok sa vydáva do odľahlej časti Apalačského pohoria, aby podnikli zostup do jaskynného systému. Po tom, čo kvôli zosuvu kameňov, majú odrezaný jediný východ, hľadajú novú cestu von. V podzemí sa však niečo skrýva…

Henry: Portrét sériového vraha (1986)

Tento horor je založený na skutočnom životnom príbehu sériového vraha Henryho Lee Lucasa. Samotár, potĺkajúci sa po uliciach Chicaga,  vraždí bez štipiek svedomia.

The Innocents (1961)

Guvernantka na rozsiahlom gotickom panstve je presvedčená, že deti posadli perverzní duchovia mŕtvych členov služobníctva. Je to naozaj tak?

Peeping Tom (1960)

Mark Lewis, zamestnanec filmového štúdia je osamelý sliedič, ktorý je posadnutý túžbou zabíjať a zachytiť okamih smrti na filmový pás. Máte husiu kožu?

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom