Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Matej Zrebný si našiel novú priateľku. Teda aspoň v najnovšom videu.

Zrebny3.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: youtu.be
reklama:
reklama:

U Mateja sme zvyknutí, že cieľom jeho videí je pobaviť. Sú tam obsadzované známe postavy, ktoré sa nám snažia priblížiť situácie z reálneho života. Napriek tomu nás tento YouTuber vie vždy prekvapiť. Inak to nebude ani v jeho najnovšom videu.

Odlišným prvkom najnovšieho videa od Mateja Zrebného je to, že herci okrem hrania v jednotlivých scénach pripojili aj svoje komentovanie. Tento youtuberský team vytvoril formát podobný z televízie, a to z programov ako sú Rodinné či Susedské prípady.

Zrebny2.jpg
youtu.beFoto: youtu.be

Keby tieto komentáre neboli v mini filme použité, asi len ťažko by sme spoznali hlavnú tému videa.

Myšlienka bola jednoduchá. Matej zoznámi svojich kamarátov s jeho novou priateľkou. Takúto ,,stresujúcu“ situáciu pozná určite každý z nás.

Zrebny1.jpg
youtu.beFoto: youtu.be

Boli by ste ale schopní odvrhnúť novú potenciálnu členku v partii iba na základe toho, žeby sa vám nepozdávalo, aké ovocie vám priniesla? Ak je vám dej nejasný, pozrite si najnovšie video.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Jana BartošováDátum 21. septembra 2016Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: