Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Matej Zrebný spojil tank, Nelu Slovákovú a drahé autá. Výsledok?

Horizon33_2016 8 15_11 13 52.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Tentokrát mladý YouTuber vtipne zinscenoval ľudské predstavy pri počúvaní hudby. Video nesie názov „Keď si predstavuješ, že si v klipe!“

Videoklip je plný mladých ľudí, tanca, drahých áut, vtipu a zábavy. Netradičným prekvapením je tank, ku ktorému sa dostal Matej prostredníctvom svojej fanpage.

Do tohto videa tvorca zakomponoval okrem úchyláka Maroša či herca Lukáša Frlajsa aj víťazku reality show Hotel Paradise – Nelu Slovákovú.

Horizon33_2016 8 15_11 13 34.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Youtuber je stále viac populárnejší. Na svojej oficiálnej fanpage má viac ako 40 000 fanúšikov. Pár dní pred tým, ako videoklip vyšiel, im odkazoval, že posunie svoju tvorbu na vyšší level.

Tvrdil, že chce priniesť niečo, čo tu ešte nie je a že sa spolu so svojím tímom pokúsia povýšiť kvalitu zábavy na lepšiu úroveň. O tom, že sa mu to podarilo, svedčí aj fakt, že má jeho dielo momentálne viac ako 18 000 zhliadnutí, pričom uverejnené bolo len včera večer. Matej svojimi videami humorne prezentuje rôzne situácie.

Horizon33_2016 8 15_11 12 51.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Úspešným výtvorom je napríklad stvárnenie s názvom ,,Keď nevieš heslo od WiFi.“ Video má viac ako 110 000 videní. Prednedávnom Matej Zrebný reagoval aj na súčasnú obľúbenú hru Pokemon GO, kde vtipne zachytil správanie ľudí, ktorí sa zúčastňujú trendu chytania Pokémonov. Toto dielo má na konte viac ako 37 000 zhliadnutí.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Jana BartošováDátum 15. augusta 2016Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: