Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Matka počula plač z detskej izby. Keď prišla, uvidela nepríjemný odkaz na vianočnej pohľadnici, ktorý jej syna rozplakal.

143751750_308b3f2eaf_z.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.thinkstockphotos.com crying/f=CPIHVX/p=2/s=DynamicRank
reklama:
reklama:

Vo vianočnej pohľadnici by ste čakali pekné prianie, však? Tento chlapec bohužiaľ zažil pravý opak.

Vianoce sa blížia a zrejme u každého už prevláda tá pravá atmosféra. Pečenie medovníkov, stavanie stromčeka, nejaké to upratovanie a balenie darčekov. Jediná vec, ktorá vám to ešte môže spríjemniť je milé prianie od blízkych na vianočnej pohľadnici.

https://c1.staticflickr.com/1/45/143751750_308b3f2eaf_z.jpg?zz=1&utm_source=LTcom
c1.staticflickr.com

Anna Mitchell je matka 6-ročného chlapca. Ten si zvykne v škole s kamarátmi vymeniť vianočné pohľadnice, na ktoré si píšu pár pekných slov k sviatkom. Chlapec prišiel domov, vysypal pohľadnice aj nejaké maškrty na zem a začal čítať. Zrazu jeho mama počula z detskej izby plač, tak rýchlo dobehla za ním. Keď jednu z tých pohľadníc uvidela, bola šokovaná. Chlapcovi tam niekto napísal, že ho nenávidí. Okrem toho bolo na nej aj prečiarknuté srdce.

http://www.mamamia.com.au/nasty-christmas-card/?utm_source=LTcom
www.mamamia.com.au

Preto Anna kontaktovala školu a pýtala sa, čo to má znamenať. No nikto nevedel, že niečo také tam bolo napísané a už vôbec nie, kto to mohol urobiť. Preto sa rozhodla tento nepríjemný „zážitok“ zverejniť na Facebooku. A vtedy vyšla pravda najavo. Jeden otecko z triedy priznal, že to napísala jeho dcéra. Ospravedlnil sa a hovoril, že netušil, že niečo také napísala, pretože jej neskontrolovali pred odchodom do školy všetky pohľadnice.

https://c2.staticflickr.com/6/5283/5275902450_11e85569d1_b.jpg?&utm_source=LTcom
c2.staticflickr.com

Anna potom napísala: „Tak nech je to lekcia pre všetkých. Naučte svoje deti milovať a prijímať. Vždy byť láskavý. A kontrolujte vianočné priania svojich detí.“

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 14. decembra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: