Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Matka zverejnila túto dojímavú fotku. Chce zvýšiť povedomie o rakovine u detí.

Cancer 1.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.facebook.com
reklama:
reklama:

V čase, keď rodičia hrdo zverejňovali fotky svojich detí a ich návrat do školských lavíc, prišla jedna matka s takouto dojímavou správou.

Julie Apicella zverejnila na svojom Facebooku dve fotky. Na jednej jej jej dcéra spred roka v prvý školský deň. Na tej druhej z tohto roka je pozadie rovnaké, no dievčatko tam už nie je.

Zachytila tak krutú realitu rodičov detí, ktoré trpeli rakovinou. Táto zákerná choroba pripravila o život aj jej dcérku Emily. Ako 5-ročnej jej lekári zistili vzácny typ rakoviny obličiek, na ktorú ročne ochorie vo Veľkej Británii 70 detí.

Horizon33_2016 9 14_14 32 5.jpg
www.facebook.comFoto: www.facebook.com

„Je čas na školskú fotku, no očividne na nej chýba niečo veľmi špeciálne – moja dcéra Emily,“ píše mama k fotke. „Predstavte si, že vaša školská fotka je tento rok tá posledná, akú kedy svojmu dieťaťu spravíte a odfoťte ju tak, aby ste mali krásnu pamiatku. Poprosila som priateľov a rodinu, aby si zmenili svoje profilovky na obrázok so zlatou stuhou, ktorá je symbolom boja proti rakovine u detí. Chcem takto zvýšiť povedomie o rakovine u detí. Chcem, aby si rodičia včas všimli príznaky ochorenia u svojich detí a aby vedeli, že 1 z 285 detí v Británii ochorie na rakovinu,“ pokračuje matka v komentári.

12821457_985604948228600_1011650176197597131_n.jpg
www.facebook.comFoto: www.facebook.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 14. septembra 2016Zdroj www.unilad.co.uk © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: