Mila Kunis sa objaví v seriáli Dva a pol chlapa!

Zdieľať
Mila Kunis
In this Feb. 28, 2013 photo, Actress Mila Kunis arrives at the European premiere of Oz: The Great And Powerful in London. Kunis' stardom and general idolization went up a notch last week, and you would think this is because she stars in the biggest movie of the year so far. But “Oz the Great and Powerful,” which debuted with $79.1 million at the box office, had hardly anything to do with the sudden rush of adulation that engulfed Kunis. Instead, it was a seven-minute viral video that's been watched more than 10 million times and blogged about the world over.(Photo by Joel Ryan/Invision/AP)

Tridsaťročná herečka sa v sitkome predstaví po boku snúbenca Ashtona Kutchera ako cestovateľka Vivian.

Americká herečka Mila Kunis sa objaví v epizóde seriálu Dva a pol chlapa (2003). Tridsaťročná rodáčka z Ukrajiny si tak opäť zahrá po boku snúbenca Ashtona Kutchera, ktorý v sitkome vystupuje ako Walden Schmidt.

Kunis stvárni cestovateľku Vivian, o ktorej bude Schmidt presvedčený, že je „tá pravá“, no predtým plánoval svadbu s inou ženou.

Kunis a 36-ročný Kutcher si spolu zahrali v seriáli Tie roky sedemdesiate… (1998 – 2006). Ich dlhoročné priateľstvo posunuli na novú úroveň v apríli 2012 po tom, ako sa Kutcher koncom roka 2011 po šiestich rokoch manželstva rozišiel s Demi Moore. Správy o zásnubách dvojice sa objavili na verejnosti minulý týždeň.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom