Miley Cyrus: "Tráva je najlepšia droga na svete!"

Zdieľať
Miley Cyrus
FILE - This Aug. 25, 2013 file photo shows singer Miley Cyrus at the MTV Video Music Awards in the Brooklyn borough of New York. Cyrus, Katy Perry, Robin Thicke, and Kings of Leon are among those who will be performing at MTV's Europe Music Awards. Cyrus delighted a group of fans as she left her hotel for the Sunday, Nov. 10, 2013 by sticking her tongue out at them, the same expression she flashed repeatedly during her memorable appearance at MTV's Video Music Awards in New York in August. (Photo by Evan Agostini/Invision/AP, File)

Miley Cyrus zase šokuje! Prezradila aj detaily o svojich skúsenostiach s ďalšími drogami! Vyhlásila, že vyskúšala nielen marihuanu, ale aj psychoaktívny kaktus peyote, ktorý obsahuje známu látku meskalín. Miley Cyrus v rozhovore povedala, že pod vplyvom týchto drog mala rôzne halucinácie: „Keď som fajčila trávu s kaktusom peyote, videla som, ako vlk zavíja na mesiac.“ Povedala tiež, že Hollywood je mestom kokaínu, no podľa jej názoru je marihuana oveľa lepšia

Miley v rozhovore tiež vyjadrila svoje sympatie k tanečnej droge so sladkým menom „molly“. O nej dokonca aj spieva vo svojej pesničke We Cant Stop a jej text „dancing with Molly“ počas udeľovania cien MTV vypípali. Miley Cyrus nazvala tieto zakázané látky „drogami šťastia“, pretože podľa jej slov sa pod ich vplyvom chce stretávať s priateľmi a je oveľa spoločenskejšia!

Video k pesničke We Cant Stop:

Všetky články o Miley Cyrus na Najky.sk nájdeš TU

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom