Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ministerka Matečná si užívala na Miami: Žúrovala u Belohorcovej a Hájeka

Img 8517.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Gabriela Matečná so Zuzanou Belohorcovou, Vlastom Hájekom a talianskym kuchárom Emanuelom Ridim. Foto: www.instagram.com
reklama:
reklama:

Koniec roka netrávila na Slovensku. Silvestrovskú noc si ministerka Gabriela Matečná naplánovala na exkluzívnom mieste. Namierila si to na Miami, kde už niekoľko rokov žijú Zuzana Belohorcová a Vlasta Hájek. V spoločnosti priateľov dvojice a známeho talianskeho kuchára Emanuela Ridiho by ju hľadal málokto.

Matečná sa objavila na záberoch Zuzany Belohorcovej v dobrej nálade a s utierkou v ruke. Večeru v kuchyni totiž varil známy taliansky kuchár a priateľ dvojice, Emanuele Ridi. Ten síce pochádza z Talianska, no už niekoľko rokov žije v Prahe. Vlastní tam reštauráciu, vydal niekoľko kuchárskych knižiek S Talianom v kuchyni. Matečná si jeho spoločnosť užívala, krájala zeleninu, či bylinky a s vínom v ruke štebotala okolo neho a komentovala recept.

Img 8522.jpg
Matečná pomáhala v kuchyni Emanuelovi.Foto: www.instagram.com

Popritom sa družne rozprávala so Zuzanou a jej manželom a objímala ich dcéru Salmu. Neskôr sa všetci presunuli na terasu, kde si pozreli ohňostroj, tých bolo na pobreží South Miami, kde dvojica žije, niekoľko. Ministerka sa v spoločnosti týchto ľudí podľa záberov cítila veľmi dobre a nechýbalo šampanské či kvalitné víno. Ako dlho sa dvojica s ministerkou pozná nie je známe, no isté je, že si spoločný večer veľmi užívali.

Img 8541.jpg
Vlasta Hájek Matečnú vybozkával.Foto: www.instagram.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor redDátum 2. januára 2020
reklama:
reklama:
reklama: