Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Definitívny koniec na Miami. Belohorcej odbíjajú posledné hodiny v USA. Sem sa sťahuje aj s rodinou…

Zuzana Belohorcová
Zuzana Belohorcová sa stará o to, aby sa hostia cítili u nich ako vo vatičke. Foto: Instagram Z.B. Foto: archív Z.B.
reklama:
reklama:

Koniec amerického sna a sťahovanie naspäť do Európy. Také je rozhodnutie bývalej moderátorky Zuzany Belohorcovej a Vlastu Hájeka, ktorí žili dlhých 12 rokov na Miami, kde mali nielen krásny život, ale aj podnikali. Pndémia koronavírusu im však stopla plány a ich biznis s ubytovaním v ich rezidencii sa nateraz stopol. Preto sa rozhodli pre rázny krok.

O tom, že sa dvojica s ich deťmi sťahuje preč z Miami sme informovali už dávnejšie. Teraz je však nad slnko jasnejšie, kam smerujú kroky prominentnej rodinky aj to, čo tam budú robiť. Exmoderátorka a podnikateľ budú totiž už o pár dní žiť v španielskej Marbelle. „Rozhodli sme sa nepredĺžiť si v USA vízum. Zuzka bola spočiatku proti, ale potom to uznala. 31. augusta sa sťahujeme späť do Európy,“ povedal pre český denník Blesk Hájek. Navyše sa na slnečnej Floride spustila vlna nepokojov a voči obyvateľom bielej pleti je to ešte horšie. Dôvodom je policajná brutalita, ktorá vyustila až do zabitia jedného z Američanov čiernej pleti. Aj pre tieto dôvody, sa Hájek s Belohorcovou obávajú o svoju bezpečnosť.

„Necítime sa v Miami po tých protestoch bezpečne, je tam obrovský rasizmus voči bielym, sú tam zlé stredné školy, mizerné zdravotníctvo. A, samozrejme, obrovskú ranu dostal kvôli covidu aj turizmus. Náš penzión, ktorý sme prevádzkovali, musel skončiť. Teraz ho prerábame na normálny dom a dáme ho na predaj. Či už sa predá, alebo nie, z Ameriky odchádzame,“ pokračoval Hájek. Ten pritom pracuje z domu a na jeho biznis mu stačí počítač. Čo teraz bude s ich rezidenciou, ktorá sa za krátky čas stala obľúbeným miestom nielen pre Slovákov? Tú sa rozhodli prerobiť na vilku a dať ju do predaja. Marbella tak bude novým domovom aj pracoviskom oboch manželov, deti dokonca už nastupujú do školy od septembra práve v tejto európskej destinácii. „Budeme v Marbelle, už tam máme prenajatý byt. Deti tam na začiatku septembra nastupujú do súkromnej školy. A my si tam niekde na pláži otvoríme kaviareň. Žije tam množstvo našich priateľov, ktorí sa na nás už tešia,“ dodal Hájek.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor redDátum 25. júla 2020
reklama:
reklama:
reklama: