Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Mladomanželia nakŕmili na svojej svadobnej hostine viac ako 4 tisíc utečencov. Čo ich k tomu viedlo?

turecká svadba
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Každý si svoj veľký deň „D“ predstavuje inak. Niekto chce menšiu svadbu, iný zas, aby na nej bolo veľa hostí a prehýbali sa stoly od jedla. No našťastie sa ešte stále nájdu ľudia, ktorým záleží na druhých viac ako na sebe. Pár z Turecka sa rozhodol, že peniaze, ktoré dostali na svadbu minie na nakŕmenie sýrskych utečencov. 

V spolupráci s charitatívnou organizáciou Kims Yok Mu nasýtili viac ako 4000 utečencov. Aký bol dôvod ich konania? Úplne prostý: „Chceli sme pomôcť našim sýrskym bratom. Pohľad do očí detí sýrskych utečencov bol na nezaplatenie. Začali sme našu cestu k šťastiu tým, že sme urobili šťastným niekoho iného a to je skvelý pocit,“ vyhlásili novomanželia.

Pohľad do očí detí sýrskych utečencov bol na nezaplatenie.“

https://www.youtube.com/watch?v=yWvIyTkVNwk
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Svadba sa konala v južnej časti tureckého mesta Kili, ktorý sa nachádza na sýrskej hranici. Podľa OSN Turecko hostí viac ako milión sýrskych utečencov od roku 2011. A až štyri milióny utečencov utieklo z vojnou zničenej krajiny, ktorí svoje útočisko hľadajú niekde inde.

https://www.youtube.com/watch?v=yWvIyTkVNwk
www.youtube.comFoto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 10. augusta 2015Zdroj www.boredpanda.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: