Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Mladý párik čakal na letisku na svoju batožinu. Keď ju ale žena uvidela, ničomu nechápala!

Parik.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Toto sa len tak nevidí. Pozrite sa, čo zažila mladá žena na letisku! 

Mike a Ally sú mladý zamilovaný párik. Jedného dňa chcel ale mladý muž svoju priateľku prekvapiť a to sa mu aj naozaj podarilo. Celé prekvapenie sa odohralo dokonca na letisku, kde nebolo práve najmenej ľudí. O to viac to bolo pre dievčinu vzrušujúcejšie.

Netrpezlivo spoločne čakali na svoju batožinu na letisku.

Cakalii.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Ako prvé prekvapenie bolo pre Ally jej taška. Tá bola totiž ozdobená červenými mašľami a vôbec nechápala prečo. Tak jej ju Mike otvoril a podal jej ďalšie prekvapenie v podobe zrolovaného papiera. Keď ho Ally konečne otvorí, Mike hovorí: „Ideme do Ríma“! Ally mala v tomto momente obrovský úsmev na tvári a neverila, keď jej povedal, že to nie je všetko.

Ally neverila vlastným očiam, že pôjdu spolu do Ríma. No to ešte nevedela, aké prekvapenie bude nasledovať.

Papier.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Obaja si čupli a pátrali, čo ešte je v tej taške. Ally sa pomaly vzďaľuje, pretože už začína niečo tušiť. Mike vytiahne malú krabičku a hovorí: „Vzhľadom k tomu, že chceš so mnou zažiť dobrodružstvo, mala by si sa dať aj na ďalšie dobrodružstvo? Vezmeš si ma?“ Ally nadšene hovorí: „Samozrejme!“ A v tom prichádza na rad posledné prekvapenie a z batožinovej úschovne na letisku vyjdú ich rodinní príslušníci, ktorí neskutočne veľa pre Ally znamenajú.

Prekvapenie na letisku, z ktorého bola dievčina unesená!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 11. júla 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: