Muž komentoval na Facebooku prácu polície pri nehode na diaľnici. Tá ho takto šikovne odpísala

Zdieľať
26238830_1836766363020244_5172302239223270011_n.jpg

Určite ste aj vy zaregistrovali nehodu, ktorá sa stala v utorok v skorých ranných hodinách na diaľnici D1. Havaroval tam kamión, do ktorého následne vrazili dve dodávky. 

Našťastie, pri tejto nehode sa nikto nezranil, no veľkým problémom, a to hlavne pre vodičov, bola uzavretá cesta. Diaľnica v smere do Bratislavy bola uzavretá úplne, v opačnom smere bol pojazdný jeden jazdný pruh. Vodiči preto uviazli v hodinových kolónach.

Nehoda.jpg

Diaľnica sa sprejazdnila úplne až okolo pol dvanástej, čo sa viacerým šoférom nepáčilo. Jeden z nich to dal jasne najavo aj na Facebookovej stránke polície a takto okomentoval ich prácu: „Za 6 hodín nevedieť sprejazdniť diaľnicu – to chce naozaj schopného veliteľa akcie.“

Fb 1.jpg

Reakcie polície však bola na mieste a takto sa vyjadrili na jeho adresu: „Všetci to zdržiavali naschvál, aby celé Slovensko mohlo spoznať majstra Petra z Dolného Kubína, ktorý by sťa dvoma rukami celú naftu preniesol a palcom na nohe posunul vraky a zvodidlá, ba až o hodinu by tade mohli lietať lietadlá.“

Fb policia.jpg

Svojím komentárom nielenže „zabili“ Petrove rozhorčenie, ale pobavili aj stovky Slovákov na sociálnej sieti. Uznajte sami, vysypaný náklad, tri veľké havarované vozidlá, vyliata nafta… to sa predsa nedá stihnúť za hodinu, či?

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom