Muž sa pokúšal opraviť práčku. Keď zistil, kde je problém, zostal šokovaný

Zdieľať
Pracka 1.jpg

Aj vy poznáte situáciu, kedy po vypratí prádla nájdete z páru ponožiek iba jeden kus? V tom prípade nie ste jediný. Pozrite sa, kde môže byť problém.  

Jedna žena zverejnila na stránke Imgur pod prezývkou 20jlamorticella fotografie, ktoré dokazujú, prečo jedna práčka začala štrajkovať. Spolu s manželom pracujú ako majetkoví manažéri. Spravujú bytový komplex, ktorý má ako každý iný samozrejme aj práčovňu.

Pracka.jpg

Muž mal opraviť jednu práčku, ktorá v poslednom čase začala štrajkovať. Rozhodol sa, že začne so spodným panelom. A trafil sa do čierneho. Hneď vedel, v čom je problém. Nachádzali sa tu ponožky, spodná bielizeň a dokonca aj kreditná karta. Keď odstránil vodné čerpadlo, ktoré odstraňuje vodu zo zariadenia, našiel tam asi sedem dolárov v minciach.

Pracka 2.jpg

Takže, ak vám začnú záhadne miznúť ponožky či iné spodné prádlo, skúste sa pozrieť na toto miesto. Môžete tak predísť prípadnému poškodeniu práčky.

Pracka 3.jpg

Manželia následne zavolali profesionálneho opravára práčiek a ten len skonštatoval: „Neviem, čo mám povedať! 25 rokov vykonávam túto prácu a 25 rokov pracujem na zariadenich, vrátane umývačiek a sušičiek. Ale NIKDY som takéto niečo ešte nevidel“!

Pracka 4.jpg

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom