Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Mužovi prekážala zlá premávka v meste, a tak to zobral do vlastných rúk

Premavka.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

V niektorých mestách sú dopravné zápchy na dennom poriadku. Presne tak, ako aj v jednom meste v Číne. Neznámy vodič to však už nevydržal a vzal to do vlastných rúk. 

Podľa agentúry Newsflare mal jeden muž v Číne už plné zuby rušnej premávky v jeho meste. Namiesto toho, aby sedel počas dopravnej zápchy v aute, rozhodol sa, že vezme veci do vlastných rúk. Rozhnevaný muž začal teda kresliť šípky a čiary na ceste. Pravdepodobne si myslel, že nasmeruje vodičov tak, aby už nespôsobovali toľko dopravných zápch.

Muz.jpg
www.youtube.com

Niet pochýb o tom, že nad týmto šialeným nápadom určite už rozmýšľali mnohí vodiči. Určite to však nestojí za to. Tieto čiary sú totiž maľované odborníkmi a vždy je lepšie nechať to na nich. „Úprimne povedané, som veľmi šťastný, že do mňa nenarazilo žiadne auto, keď som maľoval tie šípky“, povedal muž.

Premavka.jpg
www.youtube.com

Nie je prekvapením, že tento incident skončil tým, že muž bol zatknutý a následne dostal samozrejme aj pokutu. Polícia sa potom vrátila a odstránila všetky čiary a šípky, ktoré muž namaľoval na cestu.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 4. decembra 2017Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: