Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

PRICHYTENÁ! Foto ako dôkaz. Fialová randí so známym karikaturistom

Zuzana Fialová a Martin Šútovec
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Zdroj: NAJKY, tv markíza
reklama:
reklama:

Slovenská herečka Zuzana Fialová sa už pomaly pripravuje na ďalšiu sériu populárnej šou Tvoja tvár znie povedome. Tam zasadne do porotcovského kresla, okrem toho účinkuje na doskách Slovenského národného divadla a v chystanej seriálovej novinke Jojky. Svoje súkromie si pritom stráži a o jej partneroch sa toho veľa nevie. Naposledy sa jej meno spájalo s karikatúristom Martinom Šútovcom. A zdá sa, že ich láska trvá naďalej.

Náš fotograf ich totiž prichytil počas letnej nočnej prechádzky v centre Bratislavy. Konkrétne si spoločnosť jeden druhého vychutnávali na Námestí Slobody, kde venčili herečkinho psa. Staré Mesto je totiž bydliskom herečky a tak to má do úplného centra doslova na skok. Dvojica je pritom spolu už viac ako 5 rokov, no ich vzťah nedávajú okázalo najavo a stretnúť ich spolu čo i len na spoločenskej akcii je doslova rarita.

Bratislava, Námestie Slobody 22:30

Zuzana Fialová a Martin Šútovec
Zdroj: NAJKY

So známym karikatúristom pritom nikdy svoj vzťah oficiálne nepotvrdili. Objavili sa v minulosti na krste knihy Matúša Valla, odvtedy ich spolu nikto nevidel. A aj napriek tomu, že na spomínanom krste bola práve so Šútovcom, ktorého všetci prezývajú Shooty, ona sama tvrdila, že tam je len s kamarátmi. Nám však zdroj z okolia herečky povedal, ako to obaja vlastne medzi sebou majú. „Sú spolu už niekoľko rokov, no nechcú sa prezentovať na verejnosti a ukazovať sa spoločne. Jednoducho si to na začiatku tak nastavili, že sú spolu, ale nepotrebujú sa predvádzať. Chcú si strážiť súkromie,“ prezradil nám herečkin známy.

Fialová je známa tým, že sa pre médiá veľmi nevyjadruje, navyše ak ide o jej súkromie, je na akékoľvek vyjadrenia skúpa na slovo. Doteraz pritom dôkaz o ich vzťahu veľmi nebol, jedinou spoločnou fotkou bola práve tá z krstu. Nočné venčenie a prechádzka Bratislavou v spoločnosti jeden druhého je však jasným signálom, že tu nejde iba o kamarástvo. Po krachu manželstva s Petrom Matulíkom však zrejme obľúbenej herečke dopraje happyend v súkromí každý jej fanúšik.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor steDátum 7. augusta 2019
reklama:
reklama:
reklama: