Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Na zásnubný prsteň si šetril 20 rokov. Nakoniec mal takúto hodnotu

Mince.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Zásnubný prsteň nie je lacná záležitosť. Samozrejme, ak to neberieme na ľahkú váhu. Tento muž to mal dobre premyslené.

Číňan splnil sľub, ktorý dal svojej priateľke pred neuveriteľnými 20 rokmi. 30-ročný Liang Liang prisľúbil svojej detskej láske Lucky Lady, že jedného dňa jej kúpi zásnubný prsteň a ožení sa s ňou. Čas testoval ich vzťah, pretože obaja študovali aj pracovali v rôznych mestách. Ale po celú dobu Liang nikdy neprestal myslieť na svoj cieľ.

Drobne.jpg
www.youtube.com

Počas nasledujúcich 20 rokov uchránil všetky mince, ktoré dostal do rúk. Potom jedného dňa, keď jeho láska bola späť v meste, zbalil mince a vydal sa do klenotníctva. Netreba hovoriť, že pracovníci klenotníctva boli zmätení, keďže pred nimi bolo 150 kilogramov mincí, ktoré počítali celý deň.

Za peniaze potom kúpil zásnubný prsteň s diamantom. Jeho hodnota sa vyšplhala na 1933 dolárov.  Potom Liang šiel za Lucky Lady so svojím návrhom, ktorý jednoducho nemohla odmietnuť. Zamestnanci boli tak dotknutí týmto príbehom, že sa rozhodli zachovať mince v múzeu obchodného domu.

Muž si 20 rokov šetril na zásnubný prsteň.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 23. júna 2017Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: